تاریخ انتشارشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹
plusresetminus
حزب الله:شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، هم‌زمان با آغاز تولید انبوه خودرو دنا گیربکس اتوماتیک، آموزش‌های فنی این خودرو را برای کارشناسان فنی نمایندگی‌های منتخب کلید زد.
۰
کد مطلب : ۲۱۶۸۴۳
دوره‌هاي آموزشي خودروي دنا گيربکس اتوماتيک برگزار شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، آموزش‌های فنی خودرو دنا با گیربکس اتوماتیک DAE برای نمایندگی منتخب برنامه‌ریزی شده است و طبق برنامه این آموزش‌ها، پیش از تحویل خودرو به مشتریان پایان خواهد یافت تا نمایندگی‌های پایلوت این خودرو، آمادگی کاملی برای ارائه خدمات آن داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی ایساکو، برنامه آموزشی مذکور برای هر گروه به مدت 20 ساعت توسط مدیریت آموزش فنی اين شركت برگزار خواهد شد. طرح‌ريزي اين دوره‌ها به‌گونه‌اي بوده است که شبکه نمايندگي‌های ایران‌خودرو به بهترين شکل و زمان ممکن براي ارائه خدمات پس از فروش به اين محصول آماده شوند و آموزش‌ها تا زمان تحویل محصول به پایان برسد. 
نخستين دوره آموزشي در این خصوص در دی ماه سال جاری براي پرسنل تعميرگاه‌هاي مرکزي و امداد خودرو ایران برگزار شد. سرفصل‌های آموزشی این دوره‌ها شامل آشنایی با محصول، شناخت اجزا و تجهیزات تغییر یافته نسبت به خودروی دنده‌ای و روش‌های عیب‌یابی و تعمیراتی می‌باشد.
گفتني است، یکی از شاخص‌های مهم در افزایش رضایت مشتریان طبق ارزیابی‌های صورت گرفته توسط شرکت بازرسی و کیفیت ایران، ارائه آموزش‌های فنی و تخصصی به پرسنل نمایندگی‌ها بوده که منجر به ارتقای دانش فنی پرسنل و بهبود کیفیت ارائه خدمات در حوزه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو شده است.
منبع : ایکوپرس
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین