تاریخ انتشارجمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
plusresetminus
با هدف خودکفایی در تولید قطعات صورت می گیرد:

حمایت همه جانبه ایران‌خودرو از قطعه‌سازان سراسر کشور

حزب الله:مدیران ارشد ایران‌خودرو به منظور هم‌گرایی با قطعه‌سازان و بررسی ظرفیت و توانمندی‌های هر استان در تداوم مسیر نهضت داخلی‌سازی و تامین نیاز خطوط تولید خودرو، از شرکت‌های قطعه‌ساز در سراسر کشور بازدید می‌کنند.
۰
کد مطلب : ۲۱۶۸۱۵
حمایت همه جانبه ایران‌خودرو از قطعه‌سازان سراسر کشور
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو در این‌باره گفت: هدف ایران‌خودرو از دیدار با سازندگان، اعلام حمایت از قطعه‌سازان سراسر کشور در راستای خودکفایی در تولید قطعات با فن‌آوری پیشرفته است.
وی افزود: ایران خودرو خرید محصولات  شرکت‌های قطعه‌سازی که توان داخلی‌سازی دارند را در هر کجای ایران عزیز که باشند، پس از اخذ تایید از شرکت ساپکو به مدت پنچ سال ضمانت می‌کند.
مدیرعامل ایران خودرو از دیگر اهداف بازدید هفتگی از قطعه‌سازان هر استان را واکاوی موانع پیش روی داخلی‌سازی قطعات و ارائه راهکارهای جدید و استقاده حداکثری از ظرفیت‌های سازندگان عنوان کرد.
مقیمی تاکید کرد: سرمایه‌گذاری قابل توجه از ضروریات داخلی‌سازی قطعات «های‌تک» است و ایران‌خودرو در تلاش است تمامی راه‌های سخت‌افزاری ونرم‌افزاری مربوط به تامین نقدینگی را با استفاده از تمام ظرفیت‌های درون و بیرون خود پیش ببرد. 
مدیرعامل ایران‌خودرو تصریح کرد: قطعه‌سازان کشور با رمز همدلی و اتحاد توانستند با داخلی‌سازی قطعات بر تحریم‌ها غلبه کنند.
 
منبع : ایکوپرس
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین