تاریخ انتشاردوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹
plusresetminus
حزب الله: آزادکار وزن ۹۲ کیلوگرم ایران پس از قهرمانی در جام تختی، گفت: انگیزه زیادی برای حضور در المپیک و افتخارآفرینی برای تیم ملی دارم.
۰
کد مطلب : ۲۱۶۴۹۹
محمدجواد ابراهیمی: بعد از آسیایی به ۹۷ کیلو می‌روم/ هدفم حضور در المپیک است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،محمدجواد ابراهیمی درباره قهرمانی در رقابت‌های وزن ۹۲ کیلوگرم کشتی آزاد جام تختی به عنوان مرحله اصلی انتخابی تیم ملی، اظهار کرد: سطح رقابت‌ها با حضور تمامی مدعیان داخلی بالا بود و تمام کشتی‌گیران هدفشان رسیدن به دوبنده تیم ملی و ایستادن بر سکوی نخست بود. خدا را شکر توانستم با وجود دور بودن از آمادگی بالا به عنوان قهرمانی برسم و گام بزرگی را در راه رسیدن به دوبنده تیم ملی بردارم.
دارنده مدال‌های طلای جوانان جهان و بزرگسالان آسیا، افزود: پیش از جام تختی در چند مسابقه مثل جام آلانز روسیه و لیگ کشتی گرفتم و با آمادگی ۶۰ یا ۷۰ درصد در جام تختی حاضر شدم، همین امر باعث شد در فینال آنطور که باید نتوانم کشتی بگیرم و به لحاظ بدنی کم آوردم اما خوشبختانه توانستم مبارزه را اداره کنم و در نهایت پیروز شوم.

ابراهیمی در کنار مربیانش
 وی درباره برنامه‌های خود در تیم ملی نیز گفت: هر کجا که کادر فنی صلاح بداند کشتی می‌گیرم و به چیزی جز موفقیت در تیم ملی فکر نمی‌کنم. انگیزه زیادی دارم تا به المپیک برسم. اگر کادر فنی دستور بدهد ابتدا در مسابقات آسیایی در وزن ۹۲ کیلوگرم کشتی می‌گیرم و بعد از آن هم به وزن ۹۷ کیلوگرم می‌روم تا بتوانم در انتخابی المپیک کشتی بگیرم.
ابراهیمی در پایان در پاسخ به این سوال که بسیاری از کارشناسان معتقدند او علی‌رغم شایستگی بدلایل مختلف نتوانسته به آنچه شایستگی‌اش را در تیم ملی داشته برسد، گفت:در این چند سال بدلایل مختلف به آنچه حقم بود نرسیدم اما الان فضا تغییر کرده و امیدوارم با توجه و کمک کادر فنی تیم ملی بتوانم برای تیم ملی مثمر ثمر باشم و مدال‌آوری کنم. کادر فنی به همه کشتی‌گیران میدان می دهد و هر فردی که بهتر باشد را انتخاب خواهد کرد. امیدوارم بتوانم با توجه به انگیزه بالایی که دارم و تمریناتی که پشت سر می‌گذارم بهترین نمایش را داشته باشم.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین