تاریخ انتشاردوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷
plusresetminus
حزب الله:فرشاد مقیمی با اشاره به افزایش تولید روزانه بدون کسری و عبور مستقیم از خط تولید به بازار از سه درصد در هفته اول مهر به 58 درصد در آذرماه گفت: خودروهای کسری دار نیز از 65 هزار دستگاه در هفته نخست شهريور به حدود 16 هزار دستگاه در نيمه آذرماه کاهش یافته است.
۰
کد مطلب : ۲۱۳۴۸۷
افزایش تولید روزانه ایران خودرو به 2هزار دستگاه تا پایان آذرماه امسال /روند نزولی تعهدات معوق ایران خودرو
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،فرشاد مقیمی با اشاره به افزایش تولید روزانه بدون کسری و عبور مستقیم از خط تولید به بازار از سه درصد در هفته اول مهر به 58 درصد در آذرماه گفت: خودروهای کسری دار نیز از 65 هزار دستگاه در هفته نخست شهريور به حدود 16 هزار دستگاه در نيمه آذرماه کاهش یافته است.
 
وي با اشاره به اين كه تكميل خودروهاي داراي كسري در اولويت ايران خودرو در سه ماه اخير بوده است، از افزايش تكميل و تجاری سازی روزانه اين خودروها خبر داد و گفت:‌ تجاری سازی خودرو  از۹۳۰دستگاه به صورت روزانه به  ۲۰۰۰ دستگاه رسيده است و طی هفته آتی تا ۲۵۰۰ دستگاه افزایش خواهد یافت تا به اين ترتيب موجودي اين خودروها در دي ماه به صفر برسد.
 
وي افزود: درحال حاضر توليد روزانه نيز به 1700 دستگاه رسيده كه در هفته آينده به دوهزار دستگاه افزايش خواهد يافت این در حالی است که در شهريورماه توليد روزانه كم تر از هزار دستگاه بود.
 
وی توسعه محصول و افزایش شمارگان تولید محصولات دوگانه سوز را از رویکردهای مهم ایران خودرو برای کاهش آلایندگی برشمرد و گفت: تولید و عرضه محصولات جدید دناپلاس توربوشارژ و 207 پانوراما در دستور کار ایران خودرو قرار دارد
منبع : ایکوپرس
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین