تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۰
plusresetminus
حزب الله:سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: ثبت‌نام ۷۴۲۱ نفر شامل ۸۲۱ زن و ۶۶۰۰ مرد در یازدهمین دوره انتخابات مجلس یازدهم نهایی شده است.
۰
کد مطلب : ۲۱۳۱۸۷
نام‌نویسی ۷۴۲۱نفر در انتخابات/تولید اپلیکیشن موبایلی برای ثبت‌نام
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، سیداسماعیل موسوی در پایان پنجمین روز ثبت‌نام دواطلبان انتخابات مجلس یازدهم در جمع خبرنگاران حاضر در وزارت کشور گفت: ثبت‌نام ۷۴۲۱ نفر شامل ۸۲۱ زن و ۶۶۰۰ مرد در یازدهمین دوره انتخابات مجلس یازدهم نهایی شده است.
وی افزود: ۴ درصد از ثبت نام کنندگان سابقه نمایندگی مجلس دارند، ۲۶ درصد سابقه ایثارگری، ۷۸ درصد کارشناسی ارشد، ۴ درصد تحصیلات حوزوی، ۱۳ درصد دکترا و ۵ درصد دارای مدرک لیسانس و کمتر از آن هستند.
موسوی در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در روزهای پایانی ثبت نام انتخابات مجلس هستیم و پیش بینی می‌شود که از فردا تعداد بیشتری ثبت نام کنند، برای سهولت کار، همکاران ما در ستاد انتخابات، اپلیکیشن موبایلی را تولید کرده‌اند که داوطلبان می‌توانند آن را از سایت وزارت کشور دانلود کنند و در آن بخشی از اطلاعات خود را بارگذاری کنند تا زمان ثبت نامشان کمتر شود.
موسوی گفت: استان‌های تهران اصفهان خراسان رضوی خوزستان و فارس بیشترین ثبت نام داوطلب را داشتند.
وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه چگونه برخی با مدرک کارشناسی داوطلب شده‌اند، اظهار داشت: گفتیم جامعه ایثارگری و فرزندانشان و آزادگان و رزمندگان 6 ماهه، از مقطع تحصیلی بالاتر برخوردار می‌شوند. نمایندگان هم مقطع تحصیلی بالاتری دارند.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور درباره امکان تمدید مهلت ثبت نام انتخابات مجلس گفت: فعلا بنای تمدید نداریم.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین