نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
نوع مطلب :  
شنود مکالمات نظامیان آمریکا توسط نیروی دریایی ارتش
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: حضور شناورهای آمریکایی به‌شدت زیر ذره‌بین ماست و از زمین و هوا رصد می‌شوند و تمام صحبت‌هایشان شنود می‌شود.
ناگفته‌های سیف از دوران ریاست بر بانک مرکزی
رئیس سابق بانک مرکزی می‌گوید این نهاد در شرایط بسیار حساسی قرار دارد و برای آنکه بتواند در چنین شرایطی بازار را مدیریت کند، نیاز به حمایت همه جانبه قوا و دستگاه‌های مختلف دارد.
صداوسیما فضای مجازی نیست که هرچیزی را بگوییم!
تلویزیون برای تولید برنامه‌های محتوامحور که در جهت دغدغه‌های مردم باشد مسیر را هموار کرده، گفت: امکان دارد یک تذکراتی درباره بیان موضوعات و اتفاقات اجتماعی مطرح شود اما تا به امروز نشده بگویند دغدغه‌های مردم روی آنتن مطرح نشود.
هنرمندان مسن بیکارند
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۱
بازیگر پیشکسوت کشورمان گفت: برخی از سینما به تئاتر می‌آیند و کار می‌کنند، زیرا هم مردم بیشتر علاقه دارند و هم فروش آنان بهتر است،‌ به هرحال بازیگران هم باید زندگی کنند. اکنون بسیاری از هنرمندان مسن بیکارند و کنج خانه نشسته‌اند.
خجالت می کشم بگویم پدرم چقدر حقوق می گرفت
مجید انتظامی و عزت الله انتظامی در مراسم بازگشایی خانه سینما حضور داشتند.
مدیران سابق پرسپولیس اشتباه کرده‌اند
مربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش حسرت قهرمان نشدن در آسیا را نمی‌خورد چرا که فوتبال ادامه دارد.
هنوز از چند فیلم طلب دارم
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۶
مهرانه مهین‌ترابی، بازیگر تک‌مدیومی نیست و در کنار بازی در تلویزیون در سینما هم فعالیت بازیگری خود را داشته است، اما حضور در برخی از مخاطب‌پسندترین مجموعه‌های تلویزیون سبب‌ساز آن شده است که همواره به عنوان گزینه‌ای مطمئن برای ایفای نقش‌های محوری مجموعه‌های ...
نسل مربیان عاشق از بین رفت
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۵
رئیس اسبق فدراسیون کشتی معتقد است هر کسی می‎تواند فعلا جانشین رسول خادم باشد، چون انتخاب سرپرست و مدیر جدید از نگاه متولیان وزرش یک امر عادی و معمولی است!
برای هدایت ایران تماس‌هایی با من داشتند
سرمربی پرسپولیس پیش از دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا مقابل کاشیما آنتلرز گفت:ما بعد از برتری هایی که مقابل رقبای خود مثل الدحیل و السد در مراحل قبل به دست آوردیم، اعتماد به نفسمان بالا رفته است.
نه چای کی‌روش را خورده‌ام نه برانکو!
سرمربی سایپا در توضیح اتفاقات رخ داده بعد از بازی با پرسپولیس می‌گوید که او و تیمش شروع کننده دعوا نبودند. او همچنین برای پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرد.
جای آنهایی که پرسپولیس را رها کردند در این شادی خالی نیست
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کسی که تیم را در شرایط حساس ول کرد و رفت چرا باید جایش در این موفقیت‌ها خالی باشد.
امسال از فوتبال خداحافظی می‌کنم
۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۴
هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: تا پایان سال ۹۷ از فوتبال خداحافظی می کنم و دوست دارم به عنوان سرمربی به استقلال برگردم.
به سیف گفتم دو ماهه مسئله ارز را حل می‌کنم
عسگراولادی در برنامه دستخط‌ گفت: به سیف گفتم دو ماه بانک مرکزی را به من دهید مسئله ارز را حل می‌کنم.
به مردان نشان دادم که می‌توانم داور خوبی باشم
داور بین المللی فوتسال بانوان ایران در آستانه فینال المپیک جوانان در اظهاراتی با سایت فیفا از مشکلات داوری و سختی‌هایش در این راه گفت.
سیما مرد زیرابرو برداشته نمی‌خواهد
اسماعیل میرفخرایی مجری و تهیه‌کننده قدیمی تلویزیون که از منتقدان جدی عملکرد برنامه‌سازی در تلویزیون و اجرای مجری‌های آن است می‌گوید علاوه بر این که سطح سلیقه مخاطبان نزول پیدا کرده برنامه‌سازی با اصول استاندارد هم افول پیدا کرده و همین مسئله روی اجرای ...
ناگفته‌های بازپرس سابق ویژه قتل تهران
همانطور که بازپرس ویژه قتل بعد از سال‌ها کار کردن در حوزه قتل هنوز هم نمی داند چرا آدم‌ها، آدم می‌کشند من هم به عنوان یک خبرنگار هنوز هم نمی‌دانم چرا وقتی در خانه یا کوچه و خیابانی قتلی اتفاق می‌افتد مردم عادی اطراف صحنه جمع می‌شوند!
هنوز از علیرضا منصوریان ناراحتم
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۵
مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه بزودی خداحافظی اش را اعلام خواهد کرد، گفت: هنوز از علیرضا منصوریان ناراحت هستم و نمی‌دانم چرا او حرمت ما را نگه نداشت.
تحریم های آبان آمریکا اثری برنرخ ارز ندارد
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این که عملکرد معاون اول رییس جمهور موفقیت آمیز نیست، گفت: بررسی های بنده نشان می دهد، که تحریم های آمریکا در آبان اثری بر نرخ ارز ندارد.
نرخ ارز ۱۳آبان جهش نخواهد داشت
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۶
رئیس اتاق بازرگانی ایران راوی نگرانی فعالان اقتصادی از آینده مبهمی است که برخی سیاست‌های غلط ارزی در ماههای اخیر بر جای گذاشته‌اند؛اما باور دارد با تحریم‌ها آمریکا، بازار ارز جهشی نخواهد شد.
وقتی باران کوثری وسوسه شد فوتبالیست شود
باران کوثری درباره علاقه‌اش به فوتبال گفت: پدرم همیشه می‌گفت اگر بروی سراغ فوتبال این ورزش تمام زندگی تو می‌شود و دیگر حتی وقت برای زندگی کردن هم نداری چه برسد به کار هنر!