نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
نوع مطلب :  
مبادا فرهنگ سکولار غربی در کتب دانشگاهی نفوذ کند
حزب الله : یکی از مراجع تقلید تاکید کرد: باید مراقب بود تا فرهنگ سکولار غربی در کتب دانشگاهی نفوذ نکرده و در این زمینه نهاد نمایندگی، ولی فقیه مسؤولیت مهمی دارد
سپاه پاسداران در خط مقدم پشتیبانی از نظام است
حزب الله : یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: سپاه پاسداران همواره در منطقه اثربخش بوده و ما معتقدیم سپاه در خط مقدم پشتیبانی از نظام اسلامی قرار دارد.
عاشورا محو شدنی نیست
۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۵
حزب الله : یکی از مراجع تقلید شیعیان، محرم را فرصت بسیار خوبی برای آشتی همه گروه‌ها دانست و گفت: همه جناح‌ها از حلقه اتصال محرم و عاشورا استفاده کنند تا فاصله‌ها کم شود.
مسئولی که کوتاهی کند، از همین مردم سیلی می‌خورد/ نظارت بر قیمت‌ها ربطی به تحریم ندارد
حزب الله : مرجع تقلید جهان تشیع گفت: امروز تمام خواسته رهبری معظم، علماء و مراجع، حل مشکلات مردم است. اگر مسئولی در خدمت به مردم کوتاهی کند، بداند روزی از همین مردم سیلی خواهد خورد.
۸ درصد بودجه‌مان برای امور فرهنگی است/ تغییر نگاه به باغ کتاب
حزب الله : رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران می‌گوید که تاکنون تنها هشت درصد از بودجه تخصیص یافته به این نهاد بزرگ فرهنگی در سال جاری برای امور فرهنگی صرف شده است.
امروز ضعف مدیریت بزرگ‌ترین مشکل کشور است
حزب الله : یکی از مراجع تقلید شیعیان، ضعف مدیریت را بزرگ‌ترین مشکل کشور دانست و گفت: خرید شخصی را خودم انجام می‌دهم و می‌بینم که هیچ اشرافی بر قیمت‌ها نیست.
هشدار آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی نسبت به وقوع برخی انحرافات در عزاداری‌ها
حزب الله : مرجع تقلید شیعیان گفت: امروزه مداحی نسبت به سابق گسترده‌تر شده است؛ به همین دلیل باید مراقبت‌های ویژه‌ای در این خصوص صورت گیرد؛ نباید به نام مداحی کارهای سیاسی و جناحی کرد.
نظر آیت الله العظمی صافی درباره زندانی کردن بدهکاران مهریه
حزب الله : آیت الله العظمی صافی گلپایگانی گفت:کسانی که توانایی پرداخت مهریه ندارند،زندانی نمودن آن ها شرعا جایز نیست.
طلاب و روحانیون نباید عضو گروه سیاسی خاصی باشند
حزب الله : یکی از مراجع عظام تقلید گفت: طلاب و روحانیون نباید عضو گروه سیاسی خاصی باشند.
اقدامات در حل مشکلات باید توسط مردم احساس شود
حزب الله : مرجع عالیقدر جهان تشیع گفت: برنامه ریزی ها در شرایط فعلی اقتصادی کشور برای حل مشکلات باید به گونه ای باشد که مردم آن را احساس کنند.
حادثه مدرسه فیضیه یک فاجعه بود
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۰
حزب الله : یکی از مراجع تقلید شیعیان با صدور بیانیه‌ای تأکید کرد: حادثه‌ای که در مدرسه فیضیه کانون حوزه علمیه در چند روز پیش رخ داد به تمام معنا یک فاجعه بود.
مسئولان پشت‌میزنشین نمی‌توانند به حقیقت تلخ زندگی فقرا پی ببرند
حزب الله : مرجع تقلید شیعیان گفت: مسئولان باید سطح زندگی خود را در حد زندگی فقرا پایین آورده و مانند آن‌ها از امکانات و امتیازهای اجتماعی استفاده کنند مسئولان پشت‌میزنشین و اشرافیت‌خواه نمی‌توانند به حقیقت تلخ زندگی انسان‌های فقیر پی ببرند.
مسئولان زندگی خود را هم‌تراز فقرا قرار دهند
حزب الله : آیت‌الله العظمی نوری همدانی از مرجع تقلید با توصیه به اینکه مسئولان زندگی خود را هم‌تراز زندگی فقرا قرار دهند، گفت: در کادرسازی اسلامی در برابر فتنه‌ها ابتدا طلاب و روحانیون قرار دارند.
خودداری از نشر علم احتکار است
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۷
حزب الله : یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه باید به آموزش‌های اجتماعی و سیاسی توجه ویژه داشته باشیم، گفت: خودداری از نشر علم احتکار است.
در حمایت از خواسته به حق مردم کوتاه نخواهیم آمد
حزب الله : یکی از مراجع تقلید گفت: در حمایت از خواسته به حق مردم و حمایت از انقلاب و نظام اسلامی و ولایت فقیه، با هیچ‌کس تعارف نداریم و کوتاه نخواهیم آمد، چون مردم از ما توقع دارند.
با اخلالگران اقتصادی به عنوان خائن برخورد شود
حزب الله : آیت‌الله العظمی نوری همدانی از مراجع تقلید، مشکلات اقتصادی را بی‌ارتباط به تحریم دانست و افزود: با هر کسی در اقتصاد کشور اخلال ایجاد کند و موجب افزایش مشکلات مردم شود، باید به عنوان یک خائن برخورد شود.
استفتائات جدید توسط دفتر مقام معظم رهبری منتشر شد
حزب الله : پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری استفتائات جدید ویژه مردادماه را منتشر کرد.
FATF یک کنوانسیون استعماری است/ روحانیت شیعه حامی حکومت اسلامی
حزب الله : یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: کنوانسیون FATF یک کنوانسیون استعماری است، چون سه مسئله مهم در آن روشن نیست.
پایان عمر وهابیت نزدیک است
۲۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۱
چ حزب الله : یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه پایان عمر وهابیت نزدیک است، گفت: وهابیت بر اثر مخالفت با مذهب شیعه درحال متلاشی شدن است.
مشکلات اقتصادی مردم را در فشار قرار داده
حزب الله : مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه جای تردید نیست که مشکلات اقتصادی مردم را در فشار قرار داده است و هیچ مشکلی بدون راه‌حل نیست، گفت: نباید مشکلات را انکار کرد، اینکه بگوییم مشکلات جنبه روانی دارد و حباب است جواب قانع‌کننده‌ای برای مردم نیست.