نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
نوع مطلب :  
مذاکره با دشمنان بی‌فایده است/ حفظ اقتدار دفاعی منشأ قرآنی دارد
حزب الله: یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه بهانه جویی‌های دشمنان تمامی ندارد، گفت: تعجب می‌کنیم از کسانی که در گوشه و کنار از مذاکره دم می‌زنند، اما به این واقعیات توجه ندارند.
کاهش نرخ جمعیت خطرناک است/ تلاش برای مقابله با فرهنگ تک فرزندی
حزب الله: مرجع تقلید شیعیان تک فرزندی را فرهنگی غلط دانست و گفت: کاهش نرخ جمعیت در کشور خطرناک است و باید در نیروهای مسلح برای مقابله با فرهنگ تک فرزندی تلاش شود تا نسل کشورمان جوان باشد.
هر قطره خون فرزندان رشید ملت موجب عزت و اقتدار کشور ایران می‌شود
حزب الله: یکی از مراجع تقلید شیعیان با صدور پیامی، ضمن محکوم کردن جنایت هولناک به شهادت رساندن حافظان امنیت کشور، گفت: هر قطره خون فرزندان رشید ملت موجب عزت و اقتدار این کشور خواهد شد.
تروریست‌های حمله انتحاری سیستان و بلوچستان به سزای اعمالشان برسند
حزب الله: مرجع تقلید شیعیان با اشاره به حمله انتحاری به اتوبوس در سیستان گفت: واقعه سیستان و بلوچستان را به همه ملت ایران و داغ دیدگان این حادثه تسلیت می‌گویم و امیدوارم که جمهوری اسلامی تروریست‌ها را به سزای اعمالشان برساند.
خطر برخی تندروی‌های داخلی برای نظام بیشتر از دشمنان خارجی است
حزب الله: یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه تندروی‌ها ضرر دارد، گفت: اسلام، انقلاب و نظام به وسیله دشمنان از بین نخواهد رفت، اما ممکن است به وسیله دوستان ضربه خورده و از بین برود.
وظیفه مسؤولان در مقابل این مردم انقلابی سنگین تر شد
حزب الله: یک مرجع تقلید با بیان اینکه وظیفه مسؤولان در مقابل این مردم انقلابی سنگین شد، گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال خواب دشمنان این کشور و نظام را آشفته کرد و لرزه بر اندام آن‌ها انداخت.
تقدیر آیت الله العظمی مکارم از حضور حماسی مردم در راهپیمایی۲۲ بهمن
حزب الله: یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه طبق شواهد راهپیمایی۲۲ بهمن امسال باشکوه‌تر از سال‌های قبل بود از حضور گسترده مردم در این حماسه بزرگ تقدیر و تشکر کرد.
آیت‌‌الله ‌العظمی صافی‌گلپایگانی خواستار برخورد کشورهای اسلامی با عوامل شهادت یک کودک در مدینه منوره شد
حزب الله: آیت‌‌الله العظمی ‌صافی‌گلپایگانی در بیانیه‌ای شهادت غم‌انگیز یک کودک معصوم در مدینه منوره را تسلیت گفت و خواستار برخورد مجامع بین‌المللی و حکّام کشورهای اسلامی به‌ویژه عربستان با عوامل این جنایت وحشیانه شد.
تاکید مراجع‌تقلید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی
حزب الله: مراجع عظام تقلید و علمای قم بر حضور گسترده و باشکوه آحاد مردم در راهپیمایی 22 بهمن تاکید و بیان کردند: ملت دراین روز به ندای امام راحل و رهبری معظم انقلاب اسلامی لبیک خواهند گفت.
منشأ گرانی‌ها سوء مدیریت و بی‌انصافی برخی تجار است
حزب الله: یکی از مراجع تقلید، منشأ گرانی‌های اخیر در کشور را سوء مدیریت و بی‌انصافی برخی تجار و کسبه دانست و گفت: در دهه چهارم از پیروزی انقلاب و در حساس‌ترین شرایط انقلاب هستیم.
شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن وظیفه "الهی، اجتماعی و وجدانی" است
حزب الله: مرجع تقلید شیعیان شرکت همگانی در راهپیمایی ۲۲ بهمن را یک وظیفه الهی، اجتماعی و وجدانی دانست و گفت: مشکلات فرهنگی و اقتصادی فراوان در کشور داریم، این‌ها سبب دست برداشتن از آرمان‌های انقلاب اسلامی نمی‌شود.
هیچ‌گاه نمی‌گوییم فضای مجازی باید بسته شود؛ دولت ‌نظارتی دقیق داشته باشد
حزب الله: مرجع تقلید شیعیان با اشاره به آسیب‌های فضای مجازی گفت: در خصوص فضای مجازی ما هیچ گاه نمی‌گوییم باید بسته شود و این موضوع عملی هم نیست اما دولت باید نسبت به فضای مجازی نظارتی دقیق داشته باشد.
زبان گفتگو با جهان باید زبان عقل باشد
حزب الله: یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه زبان گفتگو با جهان باید زبان عقل باشد، گفت: حرف ما تا جهانی و عقلی نباشد در همین منطقه دفن خواهد شد.
از این می‌ترسیم که روزی فرهنگ غربی بر ما حاکم شود/ مسئولان از خواب غفلت بیدار شوند
حزب الله: یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه برخی از مسائلی که جدیدا به ما خبر داده اند به گونه است که نمی توان آن را بیان کرد گفت: امیدواریم که مسوولان از خواب غفلت بیدار شوند.
تدوین ۱۷ هزار کتاب پاسخی دندان‌شکن به منفی‌بافان حوزه است
حزب الله: مرجع تقلید شیعیان گفت: تدوین ۱۷ هزار کتاب در بیست سال اخیر پاسخی دندان‌شکن به مخالفان و تخریب‌کنندگان حوزه است.
دیرکرد بانک‌ها ربا محسوب می‌شود
۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۷
حزب الله: مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه دیرکرد بانک‌ها ربا محسوب می‌شود، گفت:هم اکنون استفتائات رسیده به دفتر مراجع و علما مربوط به عملکرد بانک‌ها در زمینه تسهیلات بانکی است.
پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه به شیوه فعلی رباخواری آشکار است
حزب الله: یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه این نوع قرض‌الحسنه‌ای که در بانک‌ها داده می‌شود، قطعا خلاف شرع و حرام است، گفت: دریافت بیش از حق‌الزحمه تعیین شده رباخواری آشکار است.
اگر جلوی اسراف‌ها گرفته شود می‌توان امیدوار به رفاه اقتصادی مردم بود
حزب الله: استاد برجسته حوزه علمیه قم با اشاره به شرایط سخت اقتصادی مردم گفت: مردم می‌خواهند در زندگی خود ارزانی را ببینند درحالی‌که چیزی دیده نمی‌شود، ارزش پول کشور ما بسیار پایین است، باید آنچه لازم‌تر است را برای مردم فراهم کنیم.
پیوستن به FATF برای کشور مفید نیست
۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۹
حزب الله: مرجع تقلید شیعیان بررسی کنوانسیون پالرمو را مدنظر قرار داد و گفت: این کنوانسیون برای کشور مفید نخواهد بود و تجربه تاریخی نشان داد طرف مقابل پایبند به هیچ قراردادی نیست.
دولت برای حل مشکلات فضای مجازی دل نمی‌سوزاند
حزب الله: مرجع تقلید شیعیان گفت: دولت برای حل مشکل فضای مجازی علاقه مند است اما دل نمی‌سوزاند و در این شرایط که دیگران کوتاه می‌آیند، مراکزی مانند شورای عالی انقلاب فرهنگی باید جور آن‌ها را نیز متحمل شوند.