نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
نوع مطلب :  
امروز اگر کسی علیه جنایات آل سعود فریاد نکشد شریک جُرم آنان است
حزب الله : یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه عاقبت تلخی در انتظار آل سعود و صهیونیست‌ها است، گفت: امروز اگر کسی علیه جنایات آل سعود فریاد نکشد شریک جُرم آل سعود است.
مردم باید رفاه و ارزانی را لمس کنند/ معضل گرانی و معیشت همچنان پابرجاست
حزب الله : آیت‌الله‌ العظمی نوری همدانی گفت: متأسفانه مسئله حل مشکل گرانی و معیشت هنوز در کشور محقق نشده است، مردم باید رفاه، ارزانی، اشتغال و ثبات قیمت‌ها را در سفره‌های خود لمس کنند‌.
امروز سازمان‌های حقوق بشری بی‌خاصیت‌تر از همیشه هستند
حزب الله : آیت‌الله العظمی نوری همدانی ضمن محکوم کردن جنایات رژیم سعودی در یمن از ملت‌های مسلمان خواست به کمک مردم مظلوم یمن بشتابند و سازمان ملل و سازمان کنفرانس اسلامی و سازمان‌های حقوق بشری به سکوت مرگبار خود پایان دهند.
فتوای سه مرجع تقلید در باره احضار روح
سایت تابناک فتاوای حضرات آیات عظام خامنه ای،سیستانی و وحیدخراسانی در باره احضار روح را منتشر کرده است.
مسئولان کاری برای گرانی‌های روزافزون کنند
حزب الله : مرجع تقلید شیعیان با بیان وظایف دولت در شرایط حساس کنونی گفت: دولت باید در این گرانی روزافزون کاری انجام دهد و سر مردم را به حضور در ورزشگاه‌ها گرم نکرده و به واقعیت‌ها فکر کند.
مصرف مواد مخدر از نظر شرعی حرام است
۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۸
حزب الله : یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه هر چه آلودگی در میان جوانان بیشتر باشد راه رسیدن به اهداف دشمنان بازتر می‌شود، گفت: مصرف مواد مخدر از نظر شرعی یکی از محرمات مسلم است.
کسانی که دلداده آمریکا بودند و اعتماد می‌کردند بیدار شوند
حزب الله : یک مرجع تقلید با تاکید بر اینکه اعتماد دوباره به آمریکا خیانت به ملت ایران است، گفت: توقع داریم کسانی که دلداده آمریکا بودند و آن‌ها را باور داشتن و اعتماد می‌کردند بیدار شده و دیگر حتی زمزمه مذاکره با آن‌ها را مطرح نکنند و تمام همت خود را ...
صدا و سیما باید با سازمان پدافند غیرعامل هماهنگ باشد
حزب الله : یک مرجع تقلید شیعه گفت: باید در دنیای کنونی آمادگی خود را از جهات مختلف حفظ کنیم تا بتوانیم با دشمنان مختلف مقابله کنیم و خداوند نیز یاری دهنده مسلمانان است.
آمریکا از گزینه تحریم هم به نتیجه نمی‌رسد
حزب الله : یک مرجع تقلید گفت: آمریکا از تهدید نظامی طرفی نبست و با تحریم نیز به نتیجه‌ای نمی‌رسد و شکست خواهد خورد.
حراست از نام خلیج‌فارس "وظیفه ملی" است
حزب الله : مرجع تقلید شیعیان گفت: خلیج‌فارس از قدیم به این نام مطرح بوده و باید در مقابل توطئه‌های دشمنان به‌صورت آگاهانه بیدار باشیم و از این نام ارزشمند دفاع کنیم.
درخواست آیت‌الله العظمی مکارم‌شیرازی از رئیس‌کل بانک مرکزی/فکری به حال تنزل ارزش پول ملی کنید
حزب الله : مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر اینکه دولت باید صادقانه مشکلات و مسائل را با مردم در میان بگذارد، گفت: متأسفانه در سال‌های اخیر ارزش پول ملی ما بسیار تنزل پیدا کرده و این خسارت عظیمی است.
سود وامی که بانک‌ها از مردم می‌گیرند باید کاهش پیدا کند
حزب الله : مرجع تقلید شیعیان در دیدار با رئیس کل بانک مرکز گفت: مهلت بازپرداخت سود وام تولیدکنندگان افزایش پیدا کند.
پیاده‌روی اربعین احیاکننده شعار «هیهات من الذله» در جهان است
حزب الله : مرجع تقلید شیعیان گفت: اربعین شعاری است که شیعیان جهان را با هم متحد و منسجم می‌کند، چراکه تحت زیارت اربعین شعار حسینی «هیهات من الذله» را احیا کرده و زنده نگه می‌دارند.
تازه‌ترین استفتائات دفتر مقام معظم رهبری منتشر شد
استفتائات مقام معظم رهبری به شرح زیر می باشد
زندگی و معیشت مردم بسیار سخت شده؛ نظارت بیشتری در توزیع کالا شود
حزب الله : مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه اگر دستگاه‌های کنترل‌کننده وجود نداشته و نظارت نشود مشکلات زیادی در کشور ایجاد می‌شود، گفت: دلسوزی بیشتری در زمینه نظارت کالا و اجناس شود چون آبروی کشور در این زمینه است.
مراقب افراد نفوذی در آموزش و پرورش باشید
حزب الله : استاد برجسته حوزه علمیه قم گفت: باید مراقب آسیب‌های اجتماعی باشیم، انتقال فرهنگ غربی در قالب برنامه‌های مختلف همچون ۲۰۳۰ از آسیب‌های امروز است و این سند آسیبی در لباس خدمت بود، غربی‌ها در لباس خدمت به ما ضربه می‌زنند.
پاسخ رهبر معظم انقلاب به استفتاء درباره اخذ "ویزای اربعین"
حزب الله : مقام معظم رهبری به تازه‌ترین استفتائات در مورد اربعین حسینی پاسخ داده‌اند از جمله حکم اخذ روادید برای زیارت اربعین ... .
پیشنهاد آیت‌الله العظمی مکارم‌شیرازی به آیت‌الله لاریجانی درباره موضوع مهریه
حزب الله : مرجع تقلید شیعیان در نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه درباره مهریه، پیشنهاداتی پیرامون این موضوع مطرح کرد.
راهپیمایی اربعین مانور بزرگ سیاسی مسلمانان و شیعیان است
حزب الله : در پیام آیت الله العظمی نوری همدانی آمده است: راهپیمایی اربعین به مانوربزرگ سیاسی مسلمانان و شیعیان در مقابل اسرائیل و آمریکا و دیگر اذناب آنها در منطقه تبدیل شده است.
شورای نگهبان با دقت لایحه FATF را بررسی کند
حزب الله : مرجع تقلید شیعیان با اشاره به تصویب لایحه FATF از سوی مجلس گفت: برای اینکه این لایحه مخالفتی با شرع و قانون اساسی نداشته باشد، باید شورای نگهبان با دقت این قرارداد را بررسی کند.