نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
کارخانه مدرن تولید اتومبیل
۱۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۴۲
در این کارخانه نیروی انسانی به صورت حداقلی مورد استفاده قرار گرفته و دستگاه‌های اتوماتیک نقش اصلی را بر عهده دارند.به فایل ضمیمه مراجعه شود.
دو میلیون دلار کف خیابان
۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۳۳
باز شدن در خودروی حمل پول، موجب شد که یکی از خیابانهای مرکز هنگ کنگ با 2 میلیون دلار پول نقد فرش شود.به فایل ضمیمه مراجعه شود.
خط رند ۵ میلیاردی/ پول‌های میلیاردی برای خرید سیم‌کارت در ایران
با چرخی در بازار خرید و فروش سیم‌کارت‌های رند به نرخ‌های چند میلیاردی می‌رسیم.به فایل ضمیمه مراجعه شود.
از رؤیای خوردن سیب تا آرزوی یک کیلو گوجه
این روزها پس از نان، قیمت بالای میوه سبب شده تا برخی شهروندان میوه را از سبد غذایی خود حذف کنند. این در حالی است که میوه‌ها دشمن درجه یک سرطان هستند.به فایل ضمیمه مراجعه شود.
ماجرای جدید مسکن پرمهر/ دریافت ۱۲ میلیون ناقابل دیگر
در یک اتفاق عجیب مدیران مسکن مهر از متقاضیان خواسته‌اند علاوه بر تمام پرداختی‌های قبلی ۱۲ میلیون دیگر واریز کنند؛ این در حالی است که فراهم کردن ۱۲ میلیون تومان در عرض یکی ـ دو ماه برای مردم مشکل خواهد بود.به فایل ضمیمه مراجعه شود.
از واردات یک میلیون پیراهن مشکی تا سنگ قبر روضه‌خوان چینی
امسال یک میلیون پیراهن مشکی از چین به کشور وارد شده است.به فایل ضمیمه مراجعه شود.
با پول خودروهای داخلی چه خودروهایی می‌توان خرید/ فرغون با آپشن ۴ لاستیک!
بسیاری از مردم کشورمان از کیفیت پایین و قیمت بالای خودروهای داخلی ناراضی هستند. این در حالی است که در صورت صفر شدن تعرفه واردات و با همین پولی که امروز بابت خرید خودروهای موجود پرداخته می‌شود، خودروهایی در کشور وجود خواهد داشت که تا حدودی در ...
همه چیز در مورد آی فون شش
۹ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۱۸
اپل دعوت نامه های کنفرانس 9 سپتامبر را پخش کرد. این کنفرانس سه‌شنبه 18 شهريور ماه ساعت 9:30 دقیقه به وقت ایران برگزار میشود . همیشه دعوت نامه های اپل، کمی از شرایط کنفرانس را بازگو می‌کند. اما طراحی و شعار موجود بر روی بنر های کنفرانس، کمی ...