تاریخ انتشارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
plusresetminus
حزب الله:نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با توجه به اینکه البرز همچنان در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار دارد، محدودیت‌های کرونایی به مدت یک هفته دیگر از ۱۱ مرداد ماه تمدید شد.
۰
کد مطلب : ۲۳۱۷۸۰
مقررات بهداشتی مراسم ماه محرم هفته آینده ابلاغ می‌شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،عزیزاله شهبازی در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که روز شنبه ۱۱ مرداد به ریاست رییس جمهور محترم و استانداران سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، افزود: این جلسه هر هفته برگزار می‌شود و آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان‌های کشور مورد بررسی قرار می گیرد.
به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: البرز همچنان در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار دارد از این رو محدودیت‌های کرونایی به مدت یک هفته دیگر نیز تمدید شد.
شهبازی با قدردانی از مردم استان به دلیل همراهی با مصوبات ستادهای ملی و استانی مقابله با کرونا، گفت: البته آمارها امیدوارکننده است از این رو اگر همراهی‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک استمرار یابد به نتایج بهتری نیز خواهیم رسید.
وی افزود: در ستاد ملی برای ماه محرم و عزاداری‌ها در این ماه نیز مقرراتی وضع شده که تا هفته آینده قطعی، تصویب و ابلاغ خواهد شد.
استاندار البرز اضافه کرد: مسئولین هیئت‌ها و تکایا باید در این زمینه مسئولیت بپذیرند و در هیئت‌های عزاداری اصول بهداشتی را به جد رعایت کنند.
وی با اشاره به اینکه رییس جمهور محترم در این نشست، تقویت بخش سلامت را به عنوان یکی از مسائل مهم مورد تاکید قرار داد، گفت: بر این اساس افزایش تخت‌های بیمارستانی و تامین لوازم و تجهیزات مورد نیاز، تقویت کادر درمان و پرستاری با استخدام نیروهای جدید همچنان اولویت دولت در مقابله با ویروس کروناست و در همین رابطه تا پایان امسال حدود ۸۰۰۰ تخت جدید به بیمارستان‌های کشور اضافه خواهد شد.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین