تاریخ انتشارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
plusresetminus
حزب الله:سخنگو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح بسته‌های یارانه‌ای کالایی برای تأمین و تضمین معیشت چهار دهک کم درآمد جامعه پیش‌بینی شده است و به نظر می‌رسد مورد حمایت نمایندگان قرار می‌گیرد.
۰
کد مطلب : ۲۳۱۷۶۲
طرح‌‌ مجلس برای حمایت‌ از ‌‌اقشار آسیب‌پذیر / پیش‌بینی بسته‌های یارانه‌ای ‌برای حمایت از ۴ دهک کم‌درآمد‌
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،مهدی طغیانی در ارتباط با طرح‌های مجلس برای حمایت‌ از مردم و اقشار آسیب‌پذیر جامعه اظهار داشت: طرح بسته‌های یارانه‌ای کالایی که تقریبا برای تأمین و تضمین معیشت طبقات کم‌درآمد مدنظر بود با دو فوریت مصوب شده و در دستور کار صحن علنی قرار می‌گیرد.
وی با اشاره به تأمین منابع مالی مورد نیاز این طرح بیان کرد: منابع مالی مورد نیاز این طرح از بودجه تأمین می‌شود و مقداری جابه‌جایی ردیف‌ها را دارد که باید ردیف‌هایی را جایگزین کنند تا این اتفاق بیفتد.
سخنگو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: برای این طرح بودجه نسبتا خوبی در نظر گرفته شده است تا بتواند به مرحله اجرا در بیاید و نیز بخشی از نیازهای ضروری مردم در این مسیر تأمین خواهد شد.
 
نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به حمایت نمایندگان از این طرح بیان کرد: دو فوریت این طرح رای آورد و باید وارد صحن شود تا در مورد کلیات و‌ جزئیات آن بررسی انجام شود و به نظر می‌رسد که این طرح رای بیاورد چراکه طرحی نیست که مخالف جدی داشته باشد.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین