تاریخ انتشارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲
plusresetminus
حزب الله:خدمت رسانی در حوزه حمل و نقل عمومی نقش بسزایی در رضایتمندی شهروندان دارد.
۰
کد مطلب : ۲۲۹۴۱۹
افزایش خدمات رسانی در حوزه حمل و نقل عمومی ضروری است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سارا دشتگرد در آیین رونمایی از ۲۲ دستگاه اتوبوس شهری کرج با اشاره به اینکه امروز ۲۲ دستگاه اتوبوس درون شهری به سیستم حمل و نقل عمومی کرج اضافه شد، اظهار داشت: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور، معیار و برنامه مدیریت شهری کرج، افزایش خدمات رسانی در حوزه حمل و نقل عمومی به مردم است.
وی در ادامه با بیان اینکه شهروندان کرجی باید از حقوق حداقلی خود که استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی جدید و بروز رسانی شده است برخوردار شوند، اضافه کرد: شورای اسلامی شهر کرج در کنار افزایش اتوبوس های درون شهری، برای بهره برداری از قطار شهری کرج تلاش می کند.
عضو شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه امید داریم در یکی از شنبه هایی که آیین رونمایی از پروژه های مختلف مدیریت شهری برگزار می شود، شاهد بهره برداری از  پروژه قطار شهری کرج باشیم، خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی ۲ ایستگاه از این پروژه در حال تکمیل است.
گفتنی است، در ۴ هفته گذشته از طرح "هر شنبه یک افتتاح" علاوه بر رونمایی از تجهیزاتِ سازمان آتش نشانی، سه پروژه عمرانی در منطقه ۷، پارک امید در منطقه یک و پل یادگار امام (مکمل زیرگذر آیت الله هاشمی) به بهره برداری رسیده بود.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین