تاریخ انتشاريکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱
plusresetminus
حزب الله:معاون سابق توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش در خصوص زمان حضور کی روش در فوتبال ایران توضیحاتی را ارائه کرد.
۰
کد مطلب : ۲۲۶۷۵۸
افشاگری داورزنی درباره اختلاف وزیر ورزش و کی‌روش
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، در زمان حضور کارلوس کی روش در فوتبال ایران، او با بسیاری از مسئولان فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان درگیر شد و حتی پس از حضور در تیم ملی کلمبیا همچنان درباره فوتبال ایران صحبت می‌کند.
افشاگری داورزنی/ وزیر ورزش خواستار اخراج کی روش نبود
کی روش که به مربی بی اخلاق در بین فوتبال‌دوستان مشهور است، در سال‌های گذشته و حتی پس از جام جهانی ۲۰۱۸ و در میان برگزاری مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ صحبت‌هایی را علیه وزارت ورزش و جوانان انجام داده بود.
افشاگری داورزنی/ وزیر ورزش خواستار اخراج کی روش نبود
در این میان خیلی از شایعات حکایت از این داشت که مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان خواستار برکناری کی روش است اما محمدرضا داورزنی، معاون سابق توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش این خبر را تکذیب کرد.
بیشتر بخوانید: جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره اساسنامه دوشنبه تشکیل می‌شود
داورزنی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان در این باره بیان کرد: متاسفانه برخی از اخبار درست نیست. نمی‌توانیم بگوییم مسئولان وزارت ورزش صحبت نکنند. صحبت و نظر دادن با دخالت کردن متفاوت است. وزیر ورزش و معاونان در قبال ورزش کشور مسئولیت دارند و طبیعی است که درباره همه مربیان صحبت کنند.
او افزود: یک زمانی است که رئیس فدراسیون با مدیران وزارت ورزش مشورت می‌گیرد و آن‌ها نیز نظرشان را می‌گویند، اما در گذشته ندیدم که دخالتی صورت بگیرد. ما در ستاد بازی‌های المپیک درباره تیم ملی امید صحبت می‌کردیم، زیرا این تیم برای کسب سهمیه می‌جنگید و اینکه بگویند نباید صحبت کنید، درست نیست.
افشاگری داورزنی/ وزیر ورزش خواستار اخراج کی روش نبود
داورزنی در پایان گفت: اینکه وزیر ورزش و جوانان بگوید کی روش برود یا صحبت‌هایی در این باره کرده باشد درست نیست. وزارت ورزش حق دارد درباره عملکرد فدراسیون  توضیح بخواهد و نظارت کند. اینکه فدراسیون فوتبال بگوید وزارت ورزش  درباره انتخاب سرمربی تیم ملی نظر ندهد یا صحبت نکند، ۱۰۰ درصد اشتباه است، زیرا حق قانونی وزارت است که نظارت کند و توضیح بخواهد. البته در هیچ جایی من ندیدم که وزارت ورزش بگوید این مربی را بردارید و این فرد را جایگزین او کنید.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین