تاریخ انتشارپنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶
plusresetminus
حزب الله: طراحی و اجرای پروژه های الگو در قالب مجتمع های مسکونی در مناطق بافت فرسوده و سکونتگاه های خودرو اجرایی می شود.
۰
کد مطلب : ۲۲۶۱۰۵
طراحی و اجرای پروژه های الگو در مناطق کم برخوردار
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،بهزاد عراقی اظهار داشت: به منظور اجرایی کردن طرح اقدام ملی مسکن، سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری با همکاری حوزه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج برای تحقق پذیری اهداف و سیاست های بازآفرینی در مناطق کم برخوردار کرج، اقدام به طراحی و اجرای پروژه های الگو در قالب مجتمع های مسکونی در مناطق بافت فرسوده و سکونتگاه های خودرو کرده است.
این مسئول افزود: در این خصوص، با عنایت به رویکرد شهرداری کرج و پیش بینی اراضی قابل بهره برداری در زمینه تولید مسکن، سازمان عمران در نظر دارد اقدامات لازم در خصوص اخذ مجوزهای مورد نیاز را در دستور کار قرار دهد تا با همکاری واحدهای اجرایی مربوطه بتوان گام های اساسی در زمینه احیاء، بهسازی و نوسازی مناطق ناکارآمد شهری برداشت.
وی تصریح کرد: پروژه طراحی و اجرای مجتمع مسکونی بلوار نمازی خواه واقع در منطقه ۲ شهرداری کرج با اهداف مذکور در سال گذشته آغاز شده و هم اکنون نیز در حال انجام مراحل بعدی به جهت فاز دوم اجرایی پروژه است.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین