تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
plusresetminus
حزب الله:عبدالناصر همتی، رئیس‌کل بانک مرکزی در خصوص روند ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت:
۰
کد مطلب : ۲۲۴۹۲۶
توضیح همتی درباره ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،عبدالناصر همتی، رئیس‌کل بانک مرکزی در خصوص روند ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت:
عصر امروز ۹۹/۲/۱۷ درجلسه ای باحضور معاون اول ریٔیس جمهور آخرین بررسی ها درخصوص روند ادغام بانکهای وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه انجام شد.
این پروژه یکی از پیچیده ترین و سخت ترین پروژه های بانکی است که با تدبیر مقام معظم رهبری، به یاری خدا، با همت همکارانم در حوزه نظارت و با همراهی خوب وزارت اقتصاد، ستاد مشترک نیروهای مسلح و بانک سپه به نحو مطلوبی پیش رفته و به مراحل پایانی خود نزدیک است.
در طول ماههای گذشته و در جریان ادغام، با نظارت بانک مرکزی و تدبیر و راهبری خوب مدیریت بانک سپه، اصلاحات خوبی خصوصاً در منابع و مصارف بانکهای ادغام شونده انجام و به آرامش فعلی بازار پول کمک خوبی شده است.
با تصمیماتی که امروز در جلسه اتخاذ شد، انشاالله بزودی مجامع ادغام این بانکها برگزار و پرونده مهمترین ادغام بانکی بسته خواهد شد.
 
     
 
منبع : مشرق
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین