تاریخ انتشارسه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹
plusresetminus
حزب الله:در میزگرد "شب صحبت" ۵ نفر حضور داشتند که ۲ نفر، از عوامل سریال، یک فرد در قامت منتقد که مشغول تعریف و تمجید از پایتخت ۶ بود و مجری که کاملا غیرحرفه‌ای به دفاع از آن می‌پرداخت.
۰
کد مطلب : ۲۲۲۴۰۰
ماستمالی افتضاحات پایتخت ۶ در برنامه سفارشی شبکه یک
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،کانال تلگرامی ایران سیاست نوشت: در شرایطی که سریال محبوب و خانوادگی پایتخت، در سری ششم خود دچار چالش شدید در محتوای سخیف شده، تا جایی که اعتراض دیرهنگام و فرار به جلوی رئیس سازمان صداوسیما را رسما برانگیخت، شبکه اول سیما در برنامه‌ای غیرزنده و تولیدی، به بهانه‌ی تحلیل و نقد این سریال، مشغول ماستمالی ناشیانه‌ی آن شد.
در میزگرد "شب صحبت" ۵ نفر حضور داشتند که ۲ نفر، از عوامل سریال، یک فرد در قامت منتقد که مشغول تعریف و تمجید از پایتخت ۶ بود و مجری که کاملا غیرحرفه‌ای به دفاع از آن می‌پرداخت و نهایتا ۱ منتقد واقعی که از لحاظ ترکیب نفرات و نیز زمان اختصاص یافته، در اقلیت کامل قرار گرفته بود!
این ماستمالی آماتور از سریال مذکور، بیشتر از آن که به "پایتخت" کمک کند، عملا موجب تضعیف آن شد چرا که به جای فضادادن به نقدها که اکثرا بر محتوای "پایتخت ۶" متمرکز است و بر پایه‌ی دفاع از رویکرد خانوادگی سری‌های قبلی بود، تنها به بیان برخی کلیات و بدیهیات پرداخته شد.
ظاهرا، جریان نفوذی و قدیمی رخنه‌کرده در رسانه ملی که احساس ترس کرده، درصدد رفع و رفوی مسائل و تداوم حضور خود هستند.
منبع : مشرق
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین