تاریخ انتشاريکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳
plusresetminus
حزب الله:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از برگزاری جشنواره فیلم کوتاه و عکس در این استان در ایام کرونایی خبر داد.
۰
کد مطلب : ۲۲۲۲۴۹
جشنواره فیلم کوتاه و عکس در البرز برگزار می‌شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،ناصر مقدم اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و لغو تمام برنامه‌های فرهنگی هنری و سینمایی در استان‌ها فعالیت‌های اداره فرهنگ و ارشاد برای ارتباط با جامعه قطع نشده است.

 وی افزود:  نه تنها فعالیت‌های ما کاهش نیافته بلکه برای پر کردن بهینه اوقات فراغت شهروندان که به دلیل عدم گسترش این بیماری در خانه ماندهاند فعال و پویاتر شدهایم.
مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز بیان کرد: ساخت کلیپ‌های کوتاه از هنرمندان شاخص استان با حال و هوای بهاری و آغاز سال نو یکی از برنامه‌هایی بود که توسط این اداره کل انجام و در شبکه‌های مجازی منتشر شد.
مقدم عنوان کرد: برنامه‌های فرهنگی ما تک بعدی نبوده بلکه با تدوین برنامه‌های مختلف خواستار پویایی مردمی در خلق آثار هنری هستیم.
وی با اشاره به فراخوان نخستین پویش "خانه خند" استان البرز،  تصریح کرد: در این فراخوان از مردم استان خواستهایم که به وسیله دوربین‌های تلفن همراه خود استند آپ‌های کمدی ضبط کرده و برای ما ارسال کنند.
مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز عنوان کرد: این پویش با همکاری کانون بسیج هنرمندان و همچنین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نظرآباد برگزار می‌شود و مهلت ارسال آثار تا 25 فروردین است و به سه نفر از برگزیدگان جوایز نقدی اهدا می‌شود.
مقدم با بیان اینکه یکی از برنامه‌های فرهنگی این اداره کل که بدلیل شرایط خاص کشور بصورت مجازی برگزار می‌شود، به جشنواره فیلم کوتاه و عکس "خونه بهار" با موضوع "درخانه می مانیم" است ،گفت: این جشنواره نیز با همکاری انجمن سینمای جوانان استان البرز برگزار می‌شود.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین