تاریخ انتشارسه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
plusresetminus
حزب الله:وزیر راه و شهرسازی گفت: طبق اعلام رئیس‌جمهوری، امکان تردد در آزادراه همت-کرج از روز پنج‌شنبه ۲۹ اسفند وجود دارد و مردم می‌توانند از پس فردا در این آزادراه تردد کنند.
۰
کد مطلب : ۲۲۱۶۶۳
امکان تردد در آزادراه همت- کرج از ۲۹ اسفند ۹۸
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،محمد اسلامی در حاشیه افتتاح قطعات دو و سه آزادراه همت-کرج که صبح امروز با حضور رئیس جمهوری افتتاح شد، اظهار داشت: دست‌اندرکاران حوزه راهسازی توانسته‌اند یکی دیگر از وعده‌های دولت را با همت و پشتکار محقق کنند.
وی افزود: یکی از رنج‌های دائمی مردم ایران، ترافیک سنگین اتوبان تهران-کرج و کرج-قزوین بوده؛ قطعه یک آزادراه همت-کرج در سال ۹۱ به بهره‌برداری رسید و قطعات دو و سه به طول ۹.۶ کیلومتر از پس فردا قابل عبور و مرور برای مردم خواهد بود.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه شهرداری کرج تعهد کرده که کنار گذر شمالی کرج را به صورت آزادراه تکمیل کند، گفت: این پروژه نیز سهم بالایی در کاهش ترافیک و زمان سفر خواهد داشت.
وی یادآور شد: آزادراه همت-کرج در ۱.۵ سال گذشته ۳۰ درصد پیشرفت و بیش از ۱۰۰ معارض داشته است که با همت استانداران و ادارات کل راه و شهرسازی مشکل معارضان به عنوان علت اصلی طولانی شدن زمان پروژه برطرف شد.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین