تاریخ انتشارشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵
plusresetminus
حزب الله: در حكمي از سوي مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو، دكتر محمدرضا انواري به عنوان مدير ارتباطات و امور بين الملل اين گروه صنعتي منصوب شد.
۰
کد مطلب : ۲۱۹۰۴۲
دكتر "محمدرضا انواري" مدير ارتباطات و امور بين الملل گروه صنعتي ايران خودرو شد

به گزارش حزب الله به نقل ازايكوپرس، در حکم فرشاد مقیمی آمده است: انتظاردارم با بهره گيري از توان و قابليت هاي منابع كارشناسي و تخصصي موجود و كارآمد طرح ريزي و برنامه ريزي مديريت فوق به نحوي ساماندهي شود كه سياست هاي ارتباطات عمومي در تعامل با كاركنان و كليه ذينفعان و همفكري با سازمان ها و نهاد هاي تخصصي و استفاده بهينه از ظرفيت تمامي رسانه ها به منظور انعكاس رخدادها و اقدامات انجام شده و تقويت فعاليت هاي اثر گذار درجهت ارتقاي جايگاه و تصوير بيروني گروه صنعتي ايران خودرو به نحوي اثر بخش محقق شود .

 محمدرضا انواری دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان آلمانی، کارشناسی ارشد و دکترای علوم ارتباطات، استاد و پژوهشگر ، از مدیران باسابقه صنعت خودرو در حوزه رسانه و ارتباطات است. 
رييس مركز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت، دبیر شورای اطلاع رسانی وزارت صمت، ریاست شورای سیاست‌گذاری تبلیغات و اطلاع‌رسانی صنایع و معادن، ریاست اداره اطلاع‌رسانی ایران خودرو، دبیر شورای سیاست‌گذاری نشریات ایران خودرو، ریاست اداره ارتباط با رسانه‌های حوزه هنری، عضویت در شورای سردبیری و سردبیر نشریات از سوابق حرفه‌ای وی به شمار می‌رود. مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت در دوران ریاست انواری با راه اندازی پویش پاسخگویی و اقدامات گسترده رسانه ای برای پوشش رویدادهای صنعت معدن و تجارت به خصوص در حوزه رونق تولید به عنوان یکی از چهاردستگاه برگزیده در میان وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی  کشور معرفی شد.
انواری مدرس دروس جامعه شناسی سازمانی، مبانی جامعه شناسی، افکار عمومی، نظریه‌های ارتباطات و رسانه‌شناسی در دانشگاه آزاد تهران مرکز، دانشکده خبرو دانشگاه علمی کاربردی است.وی همچنین مدرس و مترجم زبان آلمانی است.انواری پژوهشگر مطالعات اجتماعی است و در طرح های پژوهشی مختلف سازمان ها در تصویر ذهنی افکار عمومی به عنوان پژوهشگر فعالیت داشته است.
انتهاي پيام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین