تاریخ انتشاريکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
plusresetminus
حزب الله:سوریه در دو نامه به دبیرکل سازمان ملل متحد و رئیس شورای امنیت بر ادامه مبارزه با تروریسم تأکید کرد.
۰
کد مطلب : ۲۱۶۹۸۷
نامه‌ سوریه به سازمان ملل و شورای امنیت؛ تأکید بر ادامه مبارزه با تروریسم
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،وزارت خارجه سوریه در نامه‌های خود به دبیرکل سازمان ملل و رئیس شورای امنیت، اعلام کرد: کشورهای حامی تروریسم هر زمان که ارتش سوریه پیشروی می‌کند کمپین‌های تبلیغاتی را به‌راه می‌اندازند تا نگاه‌ها را از اقدامات تروریست‌ها منحرف کنند. این کشورها ارزشی برای زندگی غیرنظامیان قائل نیستند بلکه به‌دنبال سرمایه‌گذاری در تروریسم هستند و ده‌ها میلیارد دلار برای حمایت از تروریسم هزینه کرده‌اند.
وزارت خارجه سوریه با اشاره به رنج‌های غیرنظامیان در نتیجه اقدامات گروه‌های تروریستی در 9 سال گذشته، یادآور شد: این تروریست‌ها در مسیر کشتار، خرابی و ویرانی حرکت و از غیرنظامیان در مناطق تحت کنترل خود به‌عنوان سپر انسانی استفاده کرده‌اند و بیمارستان‌ها و مدارس را به مراکز نظامی تبدیل می‌کنند و مناطق مسکونی را با خمپاره و راکت هدف قرار می‌دهند.
بیشتر بخوانید
سوریه| اعلام تعداد تروریست‌های جبهه النصره در ادلب
دمشق در این نامه تأکید کرد، گروه‌های تروریستی مسلح در حومه غربی استان حلب و مناطق دیگر در ادامه جنایات خود ضد غیرنظامیان، حملات خمپاره‌ای و موشکی خود به محلات امن و پرجمعیت را در شهرهای حلب و ادلب و لاذقیه تشدید کردند و در نتیجه آن، ده‌ها غیرنظامی از جمله زنان و کودکان شهید و مجروح شده‌اند.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین