تاریخ انتشارشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
plusresetminus
حزب الله: سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و امور استانهای وزارت صمت گفت: با توجه به ارزیابی های انجام شده در سیل اخیر در حوزه زیرساختهای صنعت و معدن خساراتی نداشتیم.
۰
کد مطلب : ۲۱۶۸۴۷
سیل اخیر خسارتی به زیرساخت های صنعت و معدن در مناطق سیل زده نزد/ سازمانهای صمت استانی بر اساس مسئولیت های اجتماعی برای کمک به مناطق سیل زده اعلام آمادگی کرده اند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، افشار فتح الهی در گردهمایی روسای سازمان های صنعت، معدن و تجارت کشور که با حضور رضا رحمانی؛ وزیر صمت و معاونان وزارتخانه در سالن مروارید شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، بیان کرد: این گردهمایی با هدف بررسی مشکلات و چالش ها و ارایه راهکارهای پیشنهادی در ایام پایانی سال برگزار می شود.
وی ادامه داد: برای مدیریت بهتر، سازمانهای صمت استانهای کشور به ۱۰ منطقه مختلف تقسیم بندی شده است و مسایل و موارد مختلف را در این گردهمایی مطرح می کنند.
سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و امور استانهای وزارت صمت با اشاره به بازدیدی که به دستور وزیر صمت از مناطق سیل زده اخیر داشت، گفت: با توجه به ارزیابی های انجام شده در سیل اخیر در حوزه زیرساختهای صنعت و معدن خساراتی نداشتیم و اصناف خسارات جزیی داشته اند که نیاز به حمایت دارند.
سازمانهای صمت استانی بر اساس مسئولیت های اجتماعی برای کمک به مناطق سیل زده اعلام آمادگی کرده اند.
فتح الهی با تاکید بر اینکه سازمانهای صمت استانی بر اساس مسئولیت های اجتماعی برای کمک به مناطق سیل زده اعلام آمادگی کرده اند و کمک ها ارسال شده است، افزود: تمرکز بر تامین وسایل معیشتی و گرمایشی سیل زدگان است، البته موضوعات دیگری نیز بر عهده وزارتخانه های دیگر است که تکالیف آن را انجام می دهند.
وی با یادآوری در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: استفاده از امکانات دولتی برای کاندیداها تخلف است و مسئولین صمت استانی حساسیت های لازم را در نظر بگیرند و نباید جهت گیری خاصی بر علیه یا به نفع کاندیدای خاصی داشته باشند‌.
سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و امور استانهای وزارت صمت در پایان بیان کرد: مشارکت مردم در انتخابات باید بیشتر بشود و این تکلیف ما هست.
منبع : وزارت صنعت، معدن و تجارت
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین