تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
plusresetminus
حزب الله:مدیر مجموعه تئاتر شهر در پی درگذشت «امیر کاووس بالا زاده» پژوهشگر، مدرس و منتقد تئاتر، پیام تسلیتی را منتشر کرد.
۰
کد مطلب : ۲۱۶۶۸۸
پیام تسلیت تئاتر شهر به مناسبت درگذشت «امیرکاووس بالازاده»
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، «سعید اسدی»  مدیر مجموعه تئاتر شهر در پی درگذشت استاد امیر کاووس بالا زاده پژوهشگر، مدرس و منتقد تئاتر پیام تسلیتی را منتشر کرد.
در متن پیام تسلیت سعید اسدی آمده است: «اندوهبار خبری رسید از درگذشت دانشی‌مردی پر‌فضیلت‌ که بی ادعا و فروتن سالیان بسیاری خود و زندگیش را وقف کوشش و پژوهش و آموزش ادب و هنر و فرهنگ ایران زمین کرد.
 آموزگار و استادی گرانمایه که نسل های بسیاری فرصت و بخت آموختن ظرافت‌ها و ژرفای کم نظیر فرهنگ غنی این مرز و بوم کهن را در کلاس درس ایشان داشته‌اند.
قرار بود در اسفند ماه تئاتر شهر میزبان خوانش و گفتاری پژوهشی باشد از برداشت‌های نمایشی اسطوره آرش کمانگیر با هدایت و راهبری فاضلانه ایشان. اما دریغ و درد که ما از این پس برای همیشه محروم از دیدار و هم‌سخنی دلپذیر ایشان شدیم.
مجموعه تئاتر شهر با اظهار تأسف و اندوه درگذشت استاد گرانقدر دانشگاه و معلم خوش خلق هنرهای نمایشی، جناب آقای دکتر امیرکاووس بالا زاده را به بستگان گرامی ایشان و جامعه‌ی هنر، فرهنگ و دانشگاه تسلیت می گوید و برای روان ایشان آرامش همیشگی و خشنودی خداوندگار بزرگ را خواستار است.  سعید اسدی».
 امیرکاووس بالازاده نویسنده، پژوهشگر تئاتر، مدرس و اسطوره شناس روز گذشته ۲۴ دی ماه به دلیل بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت.
منبع : واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاتر شهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین