تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
plusresetminus
حزب الله:وزیر ورزش و جوانان گفت: من به هیچ کدام از تیم‌ها و باشگاه‌های حاضر در فوتبال ایران گرایش ندارم.
۰
کد مطلب : ۲۱۶۶۵۱
سلطانی‌فر: هیچ گرایش رنگی در فوتبال ایران ندارم
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان گفت: من فکر می‌کنم پرسپولیس و استقلال بنیان فوتبال ما هستند. البته الان همه باشگاه‌ها وضعیت خوبی دارند و در لیگ مسابقات خوبی انجام می‌دهند. بالاخره همیشه یک قطب سوم هم داشتیم که در کنار این ۲ تیم به فوتبال ما کمک می‌کند.
وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: ما می‌دانیم وقتی که حال فوتبال در باشگاه‌ها به ویژه ۲ باشگاه پرسپولیس و استقلال خوب باشد وضعیت تیم ملی هم خوب است. من هیچ گرایشی از جهت اینکه به یک تیم داشته و به تیم دیگه نداشته باشم، اصلا ندارم.
سلطانی فر گفت: مسئولیت، ایده و گرایش من این است که به هر ۲ تیم کمک کنم. به خاطر اینکه احساس می‌کنم کمک به رشد این ۲ تیم کمک به رشد فوتبال ملی است.
وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: با توجه به اینکه استقلال و پرسپولیس بیشترین هوادار را در سطح کشور دارند برای من واقعا مهم است که مسائل و مشکلات این ۲ تیم را بتوانیم به گونه‌ای حل کنیم که این ۲ باشگاه همیشه در وضعیت خوبی قرار داشته باشند، بتوانند بازی‌های خوبی انجام بدهند و پیروزی‌های خوبی کسب کنند.
سلطانی فر تصریح کرد: نه گرایش خاصی به این رنگ نه گرایش خاصی به آن رنگ دارم. وظیفه و مسئولیت من این است برای رشد و ارتقای هر ۲ تیم از آن‌ها حمایت کنم.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین