تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱
plusresetminus
حزب الله:مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: با جدایی حسین ماهینی، فرشاد احمدزاده و جونیور براندائو و ‌پیوستن اوساگونا به پرسپولیس فهرست هجده نفره بزرگسالان تیم دو جای خالی دارد.
۰
کد مطلب : ۲۱۶۵۱۸
جذب یک مهاجم خارجی و معرفی دستیاران یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، حسین قدوسی با اشاره به آخرین وضعیت فهرست سرخپوشان برای حضور در ادامه رقابت‌های لیگ برتر گفت: با جدایی حسین ماهینی، فرشاد احمدزاده و جونیور براندائو و پیوستن اوساگونا به پرسپولیس فهرست هجده نفره بزرگسالان تیم دو جای خالی دارد. طبق اقدامات انجام شده تلاش می‌شود توافقات اولیه با یکی از گزینه‌های خارجی باشگاه و سرمربی که بازیکن آزاد نیز هست برای تقویت خط حمله به توافق قطعی و رسمی تبدیل شود. این بازیکن به عنوان سهمیه آزاد جذب می‌شود.
وی افزود: هر تیم می‌تواند سه بازیکن آزاد در طول فصل و خارج از زمان نقل و انتقالات جذب کند و پرسپولیس از این سهمیه و قانون بهره خواهد برد. به اطلاع هواداران می‌رسانیم آقای گل محمدی که طی دو روز اخیر جذب اوساگونا و یک مهاجم خارجی دیگر طبق نظر موافق ایشان جذب شده‌اند جز جذب مهاجم خارجی برنامه دیگری برای نقل و انتقالات ندارد.
قدوسی خاطرنشان کرد: البته به واسطه اینکه لیست بزرگسالان یک جای خالی دارد در طول نیم فصل دوم اگر نیاز به جذب بازیکن آزاد بود در صورتی که بازیکن آزاد کارآمد ایرانی وجود داشته باشد می‌توان اقدام کرد.
مدیر روابط عمومی پرسپولیس در ادامه عنوان کرد: آقای گل محمدی هیچ نام دیگری را امروز برای مذاکره به باشگاه اعلام نکرده‌اند و در فرصت دو روزه طبق نظر ایشان تلاش شد تیم تقویت شود.
حسین قدوسی بیان کرد: همچنین روز سه‌شنبه قرارداد حمید مطهری دستیار، داوود فنایی مربی گلرها، مظاهر مربی بدنساز و عسگری آنالیزور امضا خواهد شد. توافقات لازم در این باره انجام شده است. همچنین محسن سیدی مربی گلرهای زحمتکش تیم روز سه‌شنبه پس از توافق با انصاریفرد از تیم جدا خواهد شد. انصاریفرد از زحمات وی تقدیر کرد.
گل‌محمدی هم در تماس با کریم باقری آخرین وضعیت تیم را جویا شد و روز سه‌شنبه مراسم معارفه وی در تمرین و قبل از بازی دوستانه با بادران انجام می‌شود.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین