تاریخ انتشاردوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
plusresetminus
حزب الله:لایحه دستورالعمل ساماندهی و نحوه محاسبه پرداخت مزایای غیرمستمر کارکنان به منظور انضباط بخشی به نظام اداری کارمندان شهرداری است و ابلاغ آن موجب می شود تا حقوقی از هیچ کارمند و کارگری تضییع نگردد.
۰
کد مطلب : ۲۱۶۴۸۵
لایحه دستورالعمل ساماندهی و نحوه محاسبه پرداخت مزایای غیرمستمر کارکنان مصوب شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، لایحه دستورالعمل ساماندهی و نحوه محاسبه پرداخت مزایای غیر مستمر کارکنان شهرداری کرج از جمله لوایحی بود که در جلسه یکصد و هفتاد و هشتم شورای شهر کرج مطرح شد، با توجه به اینکه این لایحه طی جلسات متعدد در کمیسیون های شورا مورد بحث و بررسی قرار گرفته بود در جلسه رسمی مصوب شد.
 
در متن این لایحه آمده است: با لایحه شهرداری کرج مبنی بر دستورالعمل ساماندهی و نحوه محاسبه پرداخت مزایای غیر مستمر کارکنان شهرداری کرج، دستور العمل مذکور تصویب و شهرداری مکلف می گردد در انواع استخدام اعم از کارگری و کارمندی و طی دوره های ارزیابی عملکرد سه ماهه از این دستورالعمل تبعیت نماید.
 
اکبر سلیم نژاد؛ رئیس شورای اسلامی شهر کرج در این خصوص اظهار داشت: لایحه مذکور به منظور انضباط بخشی به نظام اداری کارمندان شهرداری است و ابلاغ لایحه مذکور موجب می شود تا حقوقی از هیچ کارمند و کارگری تضییع نگردد.
 
لایحه پروژه احداث ساختمان علمی کاربردی شهرداری کرج جهت احداث و تکمیل ساختمان دانشگاه با اعتبار ۵ میلیارد ریال از دیگر لوایحی بود که در کمیسیون عمران حمل و نقل و ترافیک مطرح و مخالفت شده بود که اعضای شورا با توجه به تعدد مراکز دانشگاهی در کلانشهر کرج و همچنین نبود ظرفیت کامل جهت احداث فضایی بیشتر در این دانشگاه اعضای شورا به مصوبه کمیسیون رای مثبت دادند.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین