تاریخ انتشاردوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱
plusresetminus
حزب الله:رئیس یک شرکت کانادایی که یکی از کارکنانش همسر و فرزندش را در سانحه هوایی سقوط هواپیمای اوکراینی از دست داده، رهبران دولت آمریکا را مقصر اصلی سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی در ایران دانست.
۰
کد مطلب : ۲۱۶۴۷۱
توئیت رئیس شرکت کانادایی که کارمندش داغ همسر و فرزند دید
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، میشائیل مک کین، رئیس یک شرکت بزرگ کانادایی که یکی از کارکنانش همسر و فرزندش را در سانحه هوایی سقوط هواپیمای اوکراینی از دست داده، در حساب توئیتری رسمی شرکتش نوشت، دولت آمریکا مسئول نهایی مرگ مسافران بی گناه این هواپیماست.
وی همچنین ترامپ را عامل بی ثبات سازی خاورمیانه از طریق خروج از برجام دانست.
توئیت های انتقاد آمیز مدیر شرکت ماپل لیف فودز در اونتاریوی کانادا که تنها 1500 دنبال کننده دارد، تاکنون حدود 11 هزار و 500 بار پسندیده و 4100 بار بازنشر شده است.
این شرکت که نام آن در بورس اونتاریو به ثبت رسیده و حدود 12 هزار و 500 کارمند دارد در توئیت خود آورده است: «رهبران دولت آمریکا خود را به هیچ نهادی پاسخگو نمی دانند و توطئه ای ناشیانه را برای منحرف کردن توجه (افکار عمومی) از مخالفان سیاسی شان طراحی کرده اند... نتیجه این رفتار ناشیانه و غیرمسئولانه مرگ 63 کانادایی و از جمله خانواده یکی از همکاران من است. ما در غم از دست دادن همسر وی و پسر 11 ساله اش عزاداریم.»
     
 
منبع : مشرق
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین