تاریخ انتشاردوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
plusresetminus
حزب الله:مدیرکل دفتر حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست درباره آخرین وضعیت علت مرگ دلفین برج میلاد توضیحاتی داد.
۰
کد مطلب : ۲۱۶۴۶۵
معمای مرگ دلفین‌ها در تهران/ پیمانکار چه چیز را مخفی می‌کند؟
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،شهاب الدین منتظمی مدیرکل دفتر حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست در گفت‌وگو با خبرنگار در خصوص آخرین وضعیت علت مرگ دلفین در دلفیناریوم برج میلاد اظهار کرد: مجموعه دلفیناریوم برج میلاد با کمک دامپزشک آزمایش‌هایی انجام داد.
وی با بیان اینکه نظارت و پایش تمام مراکز تفریحی بر عهده اداره کل محیط زیست استان‌هاست، افزود: زمانی که اقدامات و آزمایش‌ها را مرکزی انجام می‌دهد، مراکز دیگر آن را بررسی نمی‌کنند.

منتظمی با تأکید بر اینکه مجموعه دلفیناریوم در ارائه گزارش مرگ دلفین کم کاری کرده است، گفت: متأسفانه دلفیناریوم برج میلاد گزارشی از ارزیابی، بیماری و نمونه برداری‌های مرگ دلفین را به موقع به استان ارائه نداده است و پس از چند روز به واسطه پایش‌ها از موضوع مرگ دلفین با خبر شدیم.
وی با اشاره به اینکه سازمان محیط زیست در زمان کالبد شکافی دلفین حضور نداشته است، به همین دلیل نمی‌توانیم در خصوص علت مرگ دلفین اظهار نظری کنیم، بیان کرد: نمونه برداری و پاتولوژی از دلفین را آزمایشگاه بخش خصوصی انجام داده است، اما براساس این داده‌ها و گزارش‌ها نمی‌توان نظری داد.
مدیرکل دفتر حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در حال حاضر در پی تحلیل این موضوع هستیم، چرا که این نوعی تخلف محسوب می‌شود و اداره کل استان باید برای تکرار نشدن این گونه موضوعات پایش‌هایش را افزایش دهد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین