تاریخ انتشاريکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵
plusresetminus
حزب الله: باشگاه پرسپولیس از هواداران خود خواست تا روز دوشنبه هفته جاری به آنها فرصت دهند تا در مورد وضعیت کادر فنی و اتفاقات نقل و انتقالات شفاف‌سازی کنند.
۰
کد مطلب : ۲۱۶۳۳۶
حضور کالدرون در پرسپولیس منتفی شد/ معرفی سرمربی جدید تا دوشنبه
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، باشگاه پرسپولیس اعلام کرد در این روزهای مهم و واپسین روزهای نقل و انتقالات می‌دانیم که هواداران عزیز پرسپولیس بی‌صبرانه منتظر هستند تا باشگاه در خصوص مشخص شدن وضعیت کادرفنی و جذب بازیکنان اقداماتی انجام دهد و تصمیمات و اتفاقات را اعلام‌نماید اما به دلیل رعایت برخی از نکات از اعلام وضعیت کنونی درباره کادرفنی پرهیز می‌شود تا همه چیز با رعایت اصول، تحت کنترل و طبق روال تعیین شده طی شود.
هواداران عزیز باشگاه پرسپولیس ایمان داشته باشند که تا ۴۸ ساعت آینده علاوه بر بیان همه اتفاقات_ به صورت کاملاً شفاف_ در خصوص تقویت پرسپولیس با جذب بازیکن اقدامات لازم انجام خواهد شد و در فصل نقل و انتقالات زمستانی و در زمان باقیمانده اقدامات مناسبی صورت خواهد گرفت.
در حال حاضر و به دلیل رعایت برخی مسائل از ارائه توضیحات بیشتر در خصوص وضعیت اقای کالدرون و نقل و انتقالات معذور هستیم اما قطعاً مدیرعامل باشگاه همه موارد را به صورت شفاف با هواداران مطرح خواهد کرد و اگر هر تصمیمی در وضعیت کادر فنی و یا جذب بازیکن نهایی و قطعی شود فوراً اطلاع رسانی خواهد شد.
علاوه بر هواداران عزیز از اینکه دیروز و امروز به دلیل رعایت اصول و منافع پرسپولیس و نیاز به سکوت و پرهیز از فاش شدن مذاکرات با اقای کالدرون پاسخگوی اهالی رسانه نبوده ایم پوزش می‌طلبیم.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین