تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳
plusresetminus
حزب الله:رئیس ستادکل نیروهای مسلح در دیدار معاون نخست وزیر آذربایجان گفت: برخی بازیگران منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای روابط دوستانه دو کشور را نمی‌توانند تحمل کنند.
۰
کد مطلب : ۲۱۳۰۸۰
بازیگران فرامنطقه‌ای تحمل روابط دوستانه ایران وآذربایجان راندارند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،شاهین مصطفی اوف معاون نخست وزیر آذربایجان با سفر به تهران با سرلشکر محمدباقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح دیدار کرد.
در این دیدار زمینه های گسترش و توسعه همه جانبه همکاری های امنیتی و دفاعی و ضرورت تعمیق و تحکیم آن با نگاهی راهبردی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
معاون نخست وزیر آذربایجان، سفر اخیر سرلشکر باقری به باکو را نقطه عطفی در روابط دوجانبه دانست و با تمجید از مواضع و دیدگاه های سردار باقری، این دیدگاه ها را موجب تحکیم روابط برادرانه بین دو کشور همسایه با تاریخ و فرهنگ مشترک دانست.
سرلشکر باقری نیز در این دیدار با تاکید بر اینکه برخی بازیگران منطقه ای و فرامنطقه ای روابط دوستانه دوکشور را نمی توانند تحمل کنند گفت: جمهوری اسلامی ایران روابط بین مردم و نیروهای مسلح مسلمان دو کشور را از اولویت های راهبردی خود می داند و مصمم است فرصت ها و ظرفیت های لازم برای ارتقای آن را فراهم سازد.  
گفتنی است؛ با تصمیم مقامات دو کشور، روابط نظامی و دفاعی و همکاری های امنیتی در مرزهای مشترک طی دوسال اخیر از تحرک قابل توجهی برخوردار شده است.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین