تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
plusresetminus
حزب الله:استاندار خراسان شمالی گفت: نگاه مجمع خیرین سلامت کشور باید برای رفع نداشته های حوزه بهداشت و درمان باید ملی باشد.
۰
کد مطلب : ۲۱۱۴۸۳
سهم استان خراسان شمالی در حوزه درمان و سلامت ناچیز است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، محمد علی شجاعی در دیدار با رئیس مجمع خیرین سلامت کشور، اظهار داشت: مجمع خیرین سلامت کشور تاکنون گام های ماندگاری برداشته است که موجب بالندگی و افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی است .
ضرورت انجام پایش و اعمال نظارت بر "تبلیغات کالاهای سلامت محور در تلویزیون"
مردم ایران سالانه 853 میلیون بار به سیستم سلامت مراجعه می کنند!
طرح «هر خانه یک پایگاه سلامت» در کاشان اجرایی شد
 وی ادامه داد: خیرین بدون چشمداشت و با نگاه بلند نوع دوستی به دنبال رفع نداشته های کشور در حوزه های مختلف هستند و به اعتقاد بنده فلسفه وجود آنان رفع نیازها و نداشته های مناطق کمتر برخوردار است.
 شجاعی افزود: بنا بر آمار مجمع خیرین سلامت کشور خیران تا کنون افزون بر 7 هزار میلیارد تومان در بخش سلامت و درمان هزینه کرده اند که سهم خراسان شمالی تنها 7 میلیارد یعنی معادل یک هفت هزارم می باشد.
استاندار خراسان شمالی تصریح کرد: بر طبق قانون در هر استان چند برابر معادل آنچه خیرین استان تامین کنند از خیران سلامت کشور می توانند بهره مند شوند اما این نگاه باعث می شود استان های برخوردار از ظرفیت خیرین کشوری بیشتر بهره مند شوند.
 شجاعی با بیان اینکه خراسان شمالی استانی است که یک شهرستان آن بیمارستان ندارد، تصریح کرد: وضعیت اعتبارات استان مناسب نیست اما حوزه بهداشت و درمان اولویت استان است و ما یاد گرفته ایم با تشخیص اولویت ها برای تامین نداشته ها با تمام توان پای کار بیاییم.
منبع : روبط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین