تاریخ انتشارسه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵
plusresetminus
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خبر داد

کشف بیش از ۵۳۰ تن مواد مخدر در کشور

حزب الله:رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از کشف بیش از ۵۳۰ تن مواد مخدر از ابتدای سال تا کنون در کشور خبر داد.
۰
کد مطلب : ۲۱۱۲۸۴
کشف بیش از ۵۳۰ تن مواد مخدر در کشور
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سردار مسعود زاهدیان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا صبح امروز در دومین مرحله از طرح ظفر اظهار کرد: بیش از ۵۳۰ تن مواد مخدر از ابتدای سال تا کنون در کشور کشف شد و بیش از ۷۰ درصد کشفیات در استان‌های شرقی کشور انجام شده است.
وی افزود: امسال در جمع آوری معتادان متجاهر اقدامات خوبی انجام شده است و در امر برخورد با قاچاقچیان در پایتخت جهش قابل توجهی داشتیم. پارک‌های پایتخت همه روزه در رصد پلیس مبارزه با موادمخدر است.
سردار زاهدیان گفت: اقدامات ما در مرزها تقویت شده و در هفته گذشته بیش از ۶ تن موادمخدر در منطقه هنگ مرزی سراوان و ۲ نیم تن مواد مخدر در هنگ مرزی میرجاوه کشف شد که با هماهنگی مراجع قضایی و مرزبانی این کشفیات انجام شد و عوامل قاچاق هم دستگیر شدند.
وی به قاچاقچیان هشدار داد و گفت: پلیس با تشدید اقدامات خود بر شبکه‌های قاچاق مواد مخدر متمرکز است و قبل از قرار گرفتن پیگرد پلیسی خود کار خلاف را کنار بگذارند و مانند شهروندان دیگر کشور به زندگی خود بپردازند.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا گفت: در سال ۲۰۰۱،  ۱۸۵ تن تولید مواد مخدر بوده و امروز به بیش از ۲۰۰ تن رسیده است. مقامات کشورهای دیگر این را باید در نظر داشته باشند اگر در نقطه تولید مواد اقدامی نشود آن وقت گرم به گرم آن باید در جیب جوانان اروپایی کشف شود.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: بیش از ۶ تن موادمخدر در منطقه هنگ مرزی سراوان ۲ و نیم تن مواد مخدر در هنگ مرزی میرجاوه کشف شد.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین