تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹
plusresetminus
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:

اعتماد و امنیت لازمه سرمایه گذاری است

حزب الله: ایجاد مدیریت یکپارچه میان دستگاه های خدمت رسان، جذب سرمایه گذار و افزایش خدمت رسانی را به دنبال دارد.
۰
کد مطلب : ۲۱۱۰۴۱
اعتماد و امنیت لازمه سرمایه گذاری است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، محمدجواد کولیوند در دیدار با رییس و کارکنان سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری کرج اظهار داشت: توسعه خدمات و بهره گیری از توان بخش خصوصی جز با اعتمادسازی و ایجاد امنیت برای سرمایه گذاری میسر نمی شود.
وی با اشاره در همکاری با بخش خصوصی باید منافع سرمایه گذار منصفانه تامین شود، گفت: تنها در این صورت است که سرمایه گذار اعتماد کرده و برای همکاری پیش قدم خواهد شد. 
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از اقدامات انجام گرفته در این سازمانِ نوپا خاطرنشان کرد: تلاش های رییس سازمان سرمایه گذاری برای کسب درآمدهای پایدار جای قدردانی دارد؛ پیشنهاد می کنم این سازمان دفترچه سرمایه گذاری را نیز تدوین و منتشر کند.
کولیوند ادامه داد: با انتشار دفترچه سرمایه گذاری و درج پروژه ها در آن بخش خصوصی در جریان پروژه ها قرار گرفته و تمایل بیشتری برای مشارکت از خود نشان می دهد. 
به گفته این مسئول؛ با تهیه و تدوین دفترچه سرمایه گذاری جذب سرمایه گذار بسیار راحت تر انجام می پذیرد. 
وی در ادامه همچنین به ایجاد مدیریت یکپارچه میان دستگاه های خدمت رسان در استان اشاره کرد و افزود: باید تلاش کنیم با جلب اعتماد سرمایه گذار و فراهم کردن امنیتِ سرمایه گذاری؛ زمینه توسعه شهر و استان را مهیا کنیم.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین