تاریخ انتشارشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
plusresetminus
حزب الله:بر اساس وظیفه قانونی در مرحله اول طبق هماهنگی با مراجع قانونی و دادستان ابتدا به متخلفان اخطار می دهیم و در صورت اصرار به تخلف تلفن ثابت شرکت یا همراه فرد متخلف قطع می شود.
۰
کد مطلب : ۲۱۰۹۴۹
پیگرد قانونی برای برچسب های غیرمجاز تبلیغاتی بر روی درب منازل
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،پیمان بضاعتی پور  با اشاره به اینکه برچسب های تبلیغاتی غیرمجازی که درب خانه ها و دیوارهای شهر را اشغال کرده اند معضلی به نام آلودگی بصری را به شهر تحمیل می کند که نمی توان آن را نادیده گرفت ،اظهار داشت: خسارت زدن برخی از صاحبان مشاغل به در و دیوار عمومی و مسکونی نه تنها مغایر با حقوق شهروندی است بلکه  چهره و سیمایی شهر را زشت و نازیبا می کند.
وی با بیان اینکه پاکسازی این برچسب ها موجب تحمیل هزینه های سنگین پاکسازی و امحا برای مدیریت شهری می شود، افزود: طبق هماهنگی با مراجع قانونی و دادستان بر اساس وظیفه قانونی ابتدا به متخلفان اخطار و در صورت اصرار به تخلف تلفن ثابت شرکت یا همراه فرد متخلف قطع می شود.
رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با بیان اینکه اکیپ های سازمان به همراه مسئولین زیباسازی مناطق دهگانه به صورت مداوم و پیوسته این موضوع را دنبال و نسبت به امحا و حذف آنها از سیمای شهر در تلاش هستند، افزود: اخذ جریمه حاصل از پاکسازی و پلمپ شرکت و ابطال پروانه کسب از دیگر اقداماتی است که در مراحل بعدی نسبت به اجرایی شدن آن از سوی مراجع قضایی اقدام می شود.
 
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین