تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۰
plusresetminus
حزب الله:مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو گفت:‌ ايران خودرو ديزل براي سودآوري و خودكفايي در توليد قطعات برنامه‌هاي مسنجمي تدوين و اجرا كند.
۰
کد مطلب : ۲۰۸۸۵۲
ايران خودرو ديزل براي سودآوري و خودكفايي در توليد قطعات تلاش كند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، فرشاد مقيمي در بازديد از شركت ايران خودرو ديزل گفت:‌ فروش دارایی‌های غیرمولد براي تامين سرمايه در گردش توليد و كار گروهي يكي از راه‌هاي برون رفت از مشكلات كنوني است .
وي خاطر نشان كرد:‌ ایران خودرو دیزل بايد تمام تلاش خود را در زمینه افزايش توليد به‌كار گيرد و هرچه تولید داخل رونق گيرد، زمينه براي ورود خودروهاي دست دوم خارجي  فراهم نخواهد شد.  
مقيمي تاكيدكرد: هر قطعه وارداتي كه امكان توليد آن در داخل وجود دارد بايد بومي‌سازي شده تا از خروج ارز  جلوگيري شود.
مقیمی با اشاره به این که کشور نیازمند محصولات ایران خودرو دیزل است، نیاز بازار و تقاضا برای محصولات تجاری را بسیار بالا دانست و تاكيد كرد: باید با كار جهادي سهم مناسبي از بازار خودروهاي تجاري به‌دست آوريم.
وي با اشاره به اهمیت بالای خدمات پس از فروش در صنعت خودروی  كشور افزود: مردم خواستار خدمات پس از فروش برتر هستند و موفقیت در جذب مشتری بسته به نوع خدمات پس از فروش ما دارد.
گفتني است، در بازديد و نشست مديرعامل و مديران ارشد گروه صنعتي ايران خودررو با مديرعامل شركت ايران خودرو ديزل،‌ يونسيان به تشريح برنامه‌هاي جاري و آينده شركت و اقدامات صورت گرفته و بررسي موانع موجود در راه توليد پرداخت .
 
 
منبع : ایکوپرس
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین