تاریخ انتشاردوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴
plusresetminus
حزب الله:فرمانده نیروی انتظامی گفت: در اربعین حسینی(ع) نیروی انتظامی جزو مجموعه‌هایی بوده که بیشترین خدمت را به زائرین می‌کند و تلاش شده که زائرین بدون هیچ مشکلی در این مراسم شرکت کنند.
۰
کد مطلب : ۲۰۸۶۳۴
‌توطئه‌های دشمن در عراق ‌به‌همت مردم خاموش شد / تلاش پلیس ‌برای کاهش مشکلات زائران اربعین
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سردار حسین اشتری ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله علوی گرگانی که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد اظهار داشت: نیروی انتظامی کنار مردم و برای حفظ مال و جان مردم خدمت می‌کند.
وی با بیان اینکه در دهه‌های گذشته پلیس به‌سمت انقلابی شدن گام برداشته است، ابراز کرد: پلیس در برخورد با ناهنجاری‌ها، جرائم  و مواد مخدر اهتمام کافی داشته و در حال خدمت به مردم است.
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به حضور پلیس در خدمت به زائران اربعین حسینی(ع) تصریح کرد: در اربعین حسینی نیروی انتظامی جزو مجموعه‌هایی بوده که بیشترین خدمت را به زائرین می‌کند و تلاش شده که زائرین بدون هیچ مشکلی در این مراسم شرکت کنند.

فرمانده نیروی انتظامی: ‌صدور گذرنامه ‌اربعین ‌80درصد‌ افزایش یافت
وی با تأکید بر دشمنی دشمنان با مراسم اربعین حسینی، با توجه به افزایش شرکت‌کنندگان در این مراسم گفت: دشمن توطئه‌هایی در عراق انجام داد که به‌همت مردم خاموش شد.
اشتری خاطرنشان کرد: شعار ما پلیس هوشمند امین مردم است و تلاش می‌کنیم با فناوری اطلاعات و آموزش همکاران و برگرفته از تعالیم اسلام بتوانیم خواسته رهبری مبنی بر پلیس تراز اسلامی را محقق کنیم.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین