تاریخ انتشارسه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵
plusresetminus
حزب الله:رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج: بیش از ۲۰۰ هزار بوته گل داوودی در پارک ها و فضای سبز کرج کاشته شد.
۰
کد مطلب : ۲۰۶۹۰۵
عطر گُل داوودی در ریه های کرج
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،پیمان بضاعتی پور  یکی از وظایف سازمان را زیباسازی و طراوت بخشی به فضاهای شهری عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به تغییرات آب و هوایی جمع آوری گل های تابستانی در حال انجام است.
وی با اشاره به اینکه همزمان با جمع آوری گیاهان تابستانی، کاشت گونه های گیاهیِ مناسب با فصل پاییز و زمستان به صورت انبوه در کرج آغاز شده گفت: بیش از ۲۰۰ هزار بوته ی گل داوودی در معابر، میادین و بوستان‌های شهر کاشته شده است.
این مسئول با بیان اینکه گل داوودی از شاخص‌ترین گل‌های پاییزی است یادآور شد: اغلب گل‌های کاشته شده تراکم بالایی داشته و با توجه به تنوع رنگ و عمر زیادی که دارند، جلوه خاصی به معابر شهری می بخشند.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در ادامه با توجه به فرا رسیدن ماه مهر و بازگشایی مدارس بر لزوم زیباسازی چهره شهر تاکید کرد. 
وی خاطرنشان کرد: طبق جدول زمان بندی شده عملیات گسترده باغبانی در پارک و بوستان ها و عرصه های سبز معابر و میادین شهر در حال انجام است تا شاهد استمرار طراوت، زیبایی و سرسبزی در نقاط مختلف شهر باشیم.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین