تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
plusresetminus
حزب الله:رهبر جنبش انصارالله یمن بر ادامه مقابله با متجاوزان سعودی علیرغم تمام حملات، جنایات و محاصره مردم یمن تاکید کرد.
۰
کد مطلب : ۲۰۶۳۹۶
مواضع یمنی ها درقبال فلسطین و مبارزه با آمریکا و استعمار ثابت است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،رهبر جنبش انصارالله یمن بر ادامه مقابله با متجاوزان سعودی علیرغم تمام حملات، جنایات و محاصره مردم یمن تاکید کرد.
عبدالملک الحوثی عصر سه شنبه در سخنانی به مناسبت سالروز شهادت امام حسین (ع) و روز عاشورا گفت: ما علیرغم تمام بمباران، محاصره و جنایاتی که مرتکب می شوید تسلیم نخواهیم شد و همواره به شعار هیهات من الذله تمسک می جوییم.
وی اظهار داشت: یمنی ها به ماهیت نبردی که در آن ده ها هزار شهید، زخمی و اسیر تقدیم کرده اند واقف هستند. نبردی که از حادثه کربلا و قیام امام حسین برای مقابله با طاغوت های عصر جدا نیست.
رهبر انصارالله یمن تصریح کرد: ما از آزادی و عزت و کرامت خود در مقابل چانه زنی های سیاسی کوتاه نمی‌آییم و مواضع یمنی ها در قبال موضوعات اساسی همچون موضوع فلسطین و مبارزه با هیمنه آمریکا و استعمار ثابت است.
عبدالملک الحوثی همچنین عادی سازی روابط با دشمن اسرائیلی و فشارها علیه ایران و آنچه لبنان، فلسطین، سوریه، بحرین و مسلمانان در میانمار و کشمیر با آن مواجه هستند را محکوم کرد.
رهبر انصارالله یمن در عین حال به تلاش‌ها برای ایجاد تفرقه و چند دستگی در میان کشورهای اسلامی اشاره و این تلاش‌ها را محکوم کرد.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین