تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷
plusresetminus
حزب الله:وزیر اقتصاد گفت: برای سازماندهی وضعیت مستاجران صندوقی تحت عنوان رهن و اجاره طراحی و به رئیس جمهور پیشنهاد دادیم.
۰
کد مطلب : ۲۰۶۳۸۷
سازماندهی رهن و اجاره به نفع مستاجران/ جریمه بدهکاران مالیاتی که تا شهریور تسویه کنند، بخشیده می‌شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد در پاسخ به این سوال که به عملکرد این وزارتخانه جه نمره‌ای می‌دهید؟، اظهار کرد: ما هنوز عادت نکردیم عملکردمان را خودمان تصحیح کنیم و این کار را به رئیس جمهور و ملت واگذار کردیم.

او بیان کرد: متأسفانه یکی از انتقادهای وارده نسبت به وزارت اقتصاد این است که نمی‌تواند عملکردش را به خوبی منعکس کند، در حال حاضر انتقادات بنده به گذشته برمی‌گردد.

وزیر اقتصاد تصریح کرد: ما تحولاتی در حوزه بانکداری و ناحیه دفاع از دارایی‌های کشور ایجاد کردیم که اصول آن برای اجرایی شدن ابلاغ شده است، همچنین برای سازماندهی وضعیت مستاجران صندوقی تحت عنوان رهن و اجاره طراحی و به رئیس جمهور پیشنهاد دادیم.

دژپسند افزود: مودیان مالیاتی بخش خصوصی که تا پایان شهریور نسبت به پرداخت معوقات مالیاتی خود اقدام کنند، جرایم‌شان به صورت ۱۰۰ درصد بخشیده می‌شود. 

وزیر اقتصاد با اشاره به دلایل اختلال واگذاری ارز صادرات به واردکنندگان تصریح کرد: در حال حاضر اختلالی وجود ندارد، به تازگی بازدیدی از صادرکنندگان داشتیم، اما آنها هیچ اشاره‌ای به این موضوع نکردند.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین