تاریخ انتشاريکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵
plusresetminus
حزب الله:معاون وزیر راه و شهرسازی با تشریح جزئیات طرح ملی مسکن گفت: ‌‌۲۰۰ هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید‌ ساخته می‌شود.
۰
کد مطلب : ۲۰۶۳۴۶
جزئیات جدید از طرح ملی مسکن در کشور؛ احداث ‌۲۰۰ هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید‌
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،علی نبیان ظهر امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات راه و شهرسازی گرمسار که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: مقرر شده ‌200 هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید در سطح کشور احداث شود.
وی موضوع مسکن را مهم‌ترین چالش دولت عنوان کرد و افزود: تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا قول داده‌شده در مورد تحویل واحد‌های مسکونی به‌موقع تحویل داده شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی بیان داشت: برنامه‌ریزی‌های بلندمدت و کوتاه‌مدتی برای رفع معضل مسکن، افزایش نرخ رشد جمعیت و همچنین ایجاد توسعه پایدار باید به‌طور جدی دنبال شود.

نبیان بر شناسایی ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای تحقق اهداف توسعه‌ای در هر شهر و منطقه‌ای تأکید کرد و آن را یکی از بسترهای مورد نیاز برای اجرای طرح جامع در سراسر کشور عنوان کرد.
وی در ادامه با اشاره به اجرای پروژه‌های مسکن در کشور و استان سمنان گفت: لازم است در شهرستان‌های گرمسار و آرادان و همچنین بخش ایوانکی زمین متناسب برای احداث مسکن شناسایی شود تا اقدامات بعدی به‌سرعت انجام شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی از اعزام کارشناسان وزارت مسکن و شهرسازی تا چند هفته آینده به گرمسار و آرادان باهدف پیگیری و بررسی مشکلات موجود در پروژه‌های این 2 شهرستان خبر داد.
نبیان گفت: شهرداری گرمسار باید طرح خود را در راستای احداث پارکینگ‌های عمومی در این شهرستان به وزارتخانه ارسال کند تا مشکل تأمین زمین در این زمینه نیز برطرف شود.
وی گفت: واگذاری اراضی دولتی به بخش خصوصی منجر به ایجاد ارزش‌افزوده به اراضی دولتی و جذب مشارکت بخش خصوصی در احداث مسکن و افزایش سرعت در تحویل مسکن به مردم می‌شود.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین