تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
plusresetminus
حزب الله:ولی‌عهد سابق سعودی که با قدرت گرفتن پسر شاه از ولایت‌عهدی کنار گذاشته شد، بار دیگر به مناسبت یک عروسی خانوادگی، در انظار عمومی حاضر شد.
۰
کد مطلب : ۲۰۵۹۷۱
حضور جدید ولی‌عهد سابق سعودی در انظار عمومی
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، مجلس عروسی یکی از شاهزادگان سعودی، سبب شد تا محمد بن نایف ولی‌عهد معزول، پس از ماه‌ها، دوباره در انظار عمومی دیده شود.
حساب توییتری «اخبار محمد بن نایف» امروز سه‌شنبه تصاویری جدید از محمد بن نایف منتشر کرد که او را در حال مصافحه با «متعب بن عبدالله» پسر شاه سابق و رئیس سابق گارد ملی عربستان نشان می‌دهد.

محمد بن نایف - متعب بن عبدالله
هر دو، محمد بن نایف و متعب بن عبدالله از شاهزادگانی هستند که با قدرت گرفتن سلمان و پسرش محمد، از مناصب خود کنار گذاشته شده‌اند.
محمد بن نایف هر چند آوریل ۲۰۱۵ به حکم سلمان به ولایت‌عهدی کشورش رسید اما بعد از آنکه سلمان، پسرش را جانشین محمد بن نایف قرار داد، روشن شد که از او صرفا برای به قدرت رسیدن پسرش استفاده کرده است.

مصافحه دو شاهزاده معزول
محمد بن نایف ۲۱ جولای ۲۰۱۷ از پست خود برکنار شد و از آن هنگام شایعات متعددی در خصوص حبس خانگی یا مقید کردن او منتشر شد. حساب توییتری «العهد الجدید» که به انتشار اخباری از درون خاندان سعودی مشهور است، ژوئن گذشته گفته بود که هنوز حلقه الکترونیک در پای محمد بن نایف است.
تصاویر جدید از ولی‌عهد معزول در حاشیه مراسم عروسی شاهزاده «عبدالعزیز بن بندر آل سعود» گرفته شده است.

محمد بن نایف
«العهد الجدید» پیشتر نوشته بود که بن نایف از روزی که عزل شده، یک پایبند الکترونیک به پایش بسته شده و هنوز در حبس خانگی است و از محل سکونت خارج نمی‌شود جز با موافقت ولی عهد.
منبع : مشرق
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین