تاریخ انتشارسه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
plusresetminus
حزب الله:نمایندگان دموکرات از ایالات چرخشی آمریکا در برابر اعلام حمایت از روند استیضاح «دونالد ترامپ» مقاومت می کنند.
۰
کد مطلب : ۲۰۵۸۸۴
مخالفت نمایندگان دموکرات از ایالات چرخشی آمریکا با استیضاح ترامپ
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،به رغم آنکه جمع کثیری از اعضای انجمن حزبی دموکراتها در مجلس نمایندگان آمریکا از استیضاح «دونالد ترامپ» حمایت می کنند، دموکراتهای راه یافته از ایالات چرخشی به این مجلس قانونگذاری به شدت در برابر فشارها برای اعلام حمایت از این فرآیند قانونی مقاومت می کنند.
حامیان استیضاح ترامپ نمایندگان دموکراتی همچون «کانر لامب» از ایالت پنسیلوانیا، «جاش گاتهایمر» از ایالت نیوجرسی، «اندی کیم» از ایالت نیوجرسی، «کالین آلرد» از ایالت تگزاس، «میکی شریل» از ایالت نیوجرسی، و سایر نمایندگان از ایالتهای چرخشی را در مراسم هایی که اواخر هفته گذشته برگزار شد، تحت فشار گذارده اند؛ اما تاکنون هیچیک از افراد نامبرده از این استیضاح حمایت نکرده اند.
از سوی دیگر، این گروه از مخالفان به «نانسی پلوسی» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا که مخالف این فرآیند قانونی علیه ترامپ است، قدرت بیشتری برای مخالفت بخشیده است. به گفته نانسی پلوسی، اگر حامیان استیضاح نتوانند ۲۱۸ رأی لازم برای تصویب این طرح را در مجلس نمایندگان کسب کنند، طرح موضوع استیضاح امری بی فایده خواهد بود؛ به ویژه آنکه در مجلس سنا تصویب این طرح مستلزم کسب ۶۷ رأی موافق خواهد بود.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین