تاریخ انتشارشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
plusresetminus
حزب الله:استاندار تهران با اشاره به مشکلات زیست محیطی آرادکوه گفت: پیگیر رفع این مشکلات هستیم و هیچ موردی به اندازه حفظ سلامت مردم برای دولت حائز اهمیت نیست.
۰
کد مطلب : ۲۰۵۰۴۵
مشکلات زیست محیطی آرادکوه را پیگیریم / اجازه سرریز مشکلات تهران به کهریزک را ندهید
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،انوشیروان محسنی بندپی پیش از ظهر شنبه در آئین افتتاح طرح های عمرانی شهرستان ری در کهریزک طی سخنانی بیان کرد: فرماندار ری از بدو ورود مطالبه‌گری خوبی در خصوص مشکلات این شهرستان داشته و از شهردار کهریزک به واسطه داشتن روحیه عملیاتی و برنامه محوری قدردانی می‌کنم.
محسنی بندپی ادامه داد: طرح های افتتاحی امروز در شهرستان ری شامل سالن مدیریت بحران، افتتاح ساختمان مرکز اورژانس و بوستان های مختلف حاکی از آن است که نقشه‌های دشمنان مبنی بر دلسرد کردن مردم از انقلاب بی نتیجه بوده و شکست خورده و نشان دهنده بالندگی و رشد انقلاب است.
استاندار تهران یادآور شد: نگاه دولت تدبیر و امید به شهرستان‌های کم برخوردار و روستاها نگاهی ویژه است و تخصیص اعتبارات ارزش افزوده به روستاها و شهرها ناشی از همین نگاه خاص است.
وی تصریح کرد : مسئولین شهر کهریزک با مطالبه گری نباید اجازه سرریز مشکلات شهر تهران به کهریزک را بدهند.
محسنی بندپی خاطر نشان کرد: در اولین هفته بعد از اتمام هفته دولت پیگیر مشکلات زیست محیطی مرکز آرادکوه خواهیم بود و هیچ موردی به اندازه حفظ سلامت مردم برای دولت حائز اهمیت نیست.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین