تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷
plusresetminus
حزب الله:بودجه عمرانی اداره کل املاک و مستغلات شهرداری کرج ۳۶۲ میلیارد تومان است که ۲۴ درصد از بودجه کل شهرداری را شامل می شود.
۰
کد مطلب : ۲۰۴۳۰۳
ماه آینده لایحه اصلاح بودجه تقدیم شورای شهر می شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، احمد ناصربخت در جلسه پایش اداره کل املاک و مستغلات شهرداری کرج اظهار داشت: از این مبلغ  ۱۹۶ میلیارد تومان توسط ستاد مرکز، ۱۳۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان توسط مناطق و ۲۸ میلیارد توسط سازمان ها تامین خواهد شد.
وی برخی پروژه های شاخص اداره کل املاک و مستغلات را نیز ذکر کرد و ادامه داد: پروژه تملک قطار شهری، املاک و اراضی واقع در بزرگراه شمالی و حاشیه رودخانه کرج و باغات حصار حد فاصل دریاچه مصنوعی تا انتهای سرجوب بخشی از طرح هایی است که اداره کل املاک موظف به اجرای آنهاست.
این مسئول همچنین، از تملک به منظور احداث پارکینگ های عمومی، معرفی و تملک ساختمان در مناطق محروم و کم برخوردار برای احداث سرای محلات، تملک ویژه برای احداث معبر شهید میرزایی پرور و تملک زمین های اطراف بهشت سکینه را از دیگر طرح های این اداره کل عنوان کرد.
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج با بیان اینکه ماه آینده لایحه اصلاح بودجه تقدیم شورای اسلامی شهر می شود، از مسئولان بخش های مختلف مدیریت شهری خواست نسبت به بررسی هزینه ها و تغییرات احتمالی بودجه، اقدامات لازم را انجام دهند.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین