تاریخ انتشاريکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹
plusresetminus
حزب الله:نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه ورزش حرفه ای قهرمانی با روح جوانان البرزی عجین است، گفت: تیم فوتبال لیگ برتری سایپا به البرز باز می‌گردد.
۰
کد مطلب : ۲۰۴۱۴۰
‌‌تیم فوتبال سایپا به البرز باز می‌گردد / مدیرعا‌مل قول مساعد داد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،عزیزاله شهبازی ظهر امروز در حاشیه بازدید از روند برگزاری کلاس‌های ورزشی در جهت غنی سازی اوقات فراغت کودکان، نوجوانان و جوانان البرز در مجموعه ورزشی انقلاب کرج اظهار داشت: تیم فوتبال سایپا به البرز باز می‌گردد.
وی ادامه داد: امروز یکی از بهترین روزهای زندگی خود می دانم چراکه گامی موثر در جهت ایجاد نشاط و شادابی فرزندان این استان در حال انجام است ‌
استاندار البرز با بیان اینکه در دیداری که با همراهی رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی و مدیرکل ورزش و جوانان البرز با مدیرعامل شرکت سایپا داشتیم، بازگشت تیم فوتبال سایپا به البرز مطرح شد، گفت: مقرر شد به فوریت یک جلسه کارشناسی صورت گیرد و این اقدام بزرگ محقق شود چراکه البرز آمادگی کامل و زیرساخت‌های مناسبی در این راستا دارد.

استاندار البرز عنوان کرد: به‌واسطه این امر، بازی‌های این تیم در البرز برگزار می‌شود تا از این طریق بتوانیم اسباب خوشنودی و رضایت جوانان ورزشکار و مردم ورزش دوست البرز را فراهم آوریم.
وی با بیان اینکه ورزش حرفه‌ای قهرمانی با روح جوانان البرزی عجین است، گفت: از ابتدای حضورم با اشراف کاملی که بر روند فعالیت‌های ورزشی این استان پیدا کردم، درصدد بودم در راستای تقویت زیرساخت های ورزش البرز، متناسب با نام پرآوازه جوانان سرفراز این دیار گام بردارم.
شهبازی با تاکید بر ضرورت غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان استان البرز‌ افزود: باید تدابیر لازم را برای بهره‌برداری حداکثری فرزندانمان در البرز داشته باشیم، توسعه و ترویج ورزش بهترین راه برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است از این رو باید با آگاهی کامل و ایجاد زیرساخت های لازم، جوانان را به سوی ورزش سوق دهیم.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین