تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲
plusresetminus
حزب الله:معاون اول رئیس جمهور مرزهای کشور را خط قرمز جمهوری اسلامی دانست و گفت: هرگونه تجاوز به مرزهای کشور را تحمل نمی کنیم و با برخوردقاطع نیروهای مسلح روبرو می شود.
۰
کد مطلب : ۲۰۳۹۴۱
تجاوز به مرزهای کشور را تحمل نمی کنیم/ با کسی شوخی نداریم
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،اسحاق جهانگیری ظهر پنج شنبه در مراسم افتتاحیه پروژه‌های کمیته امداد امام خمینی خراسان رضوی که به صورت ویدیو کنفرانس در اردوگاه ثامن‌الائمه برگزار شد، همزمان با افتتاح ۳۱ نیروگاه خورشیدی در روستای چاه نصر نیشابور، اظهار داشت: امیدوارم این کار ادامه و توسعه یابد. 
وی  در ادامه این مراسم ضمن افتتاح پروژه‌های مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)  در شهرستان مرزی درگز با بیان‌ اینکه  مرز های کشور خط قرمز جمهوری اسلامی ایران است گفت: همان طور که در جریان تجاوز هوایی آمریکا در خلیج فارس به مرزهای کشورمان مشاهده کردید، ما با کسی در این زمینه شوخی نداریم و هرگونه تجاوز به مرزهای کشور حتی از سوی قدرت های بزرگی  همچون  آمریکا با پاسخ قاطع نیروهای  ما مواجه می شود.
 معاون اول رئیس جمهور خطاب به مرزداران کشور در شهرستان درگز بیان کرد: مردم خوب و غیور ما در شهرستان درگز مانند دیگر مرزداران حافظان امنیت کشور هستند.
جهانگیری  در افتتاح اردوهای دانشجویی کمیته امداد، دانشجویان حاضر در این اردو را فرزندان امام و انقلاب معرفی و اظهار کرد: طبق اخبار رسیده به ما، دانشجویان حاضر در این اردوها علاوه بر کسب رتبه های خوب در کنکور، از اخلاق و درس خوب در دانشگاه نیز بهره مند هستند.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین