تاریخ انتشاردوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
plusresetminus
حزب الله:کاپیتان تیم ملی والیبال ایران متنی تند و معنادار در صفحه شخصی اش منتشر کرد که به شکل واضحی به شخص خاصی اشاره نکرده است.
۰
کد مطلب : ۲۰۲۵۱۰
پست کنایه آمیز سعید معروف در اینستاگرام
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، سعید معروف به سو استفاده شخص یا اشخاصی در فدراسیون والیبال واکنش نشان داد و با انتشار یک پست اینستاگرامی نوشت:
"گرچه عادت کرده‌ایم که بعد از مسابقات ، بعضی‌ها فرصت عرض اندام داشته باشند و مهمل ببافند و اگر چه از بزرگان توصیه شده که جواب این ابلهان خاموشی ست، اما وقتی پا فراتر می‌گذارند و وارد زندگی خصوصی‌مان می‌شوند چاره‌ای جز واکنش مناسب نیست. هرچند می دانم هدفشان همین است که این طوری شاید سالی یکی دوبار اسمشان لابلای کلمات گفته شود بلکه عقده‌هایشان آرام بگیرد . برای این افراد معلوم الحال همان خوب بود که تیم ملی والیبال سالی دو سه مسابقه بدهد و بشود زنگ تفریح تیم‌های طراز اول آسیا ، چه برسد به تیم‌های طرازاول دنیا !!؟؟ بهتر است استعلام کنند و بپرسند که در این اوضاع و احوال و تحریم و فشارهای وحشتناک ، همین والیبال چقدر انگیزه و امید به جامعه تزریق کرده و چندصدهزار دلار نصیب فدراسیون(نه بازیکنها) کرده است . این جفای بزرگی ست به بازیکنان و کادر تیم ملی و زحمتکشان و عاشقان والیبال که بهترین پیروزی‌ها و تلاش‌های آنها نادیده گرفته شود. چشمشان ازفرط حسادت و بخل و فلاکت چنان کم سو شده که موفقیت‌های والیبال را نمی‌بینند و مثل آدم‌های فرتوت و بی مصرف فقط نق می‌زنند و لفاظی می‌کنند. اصلاً اهمیتی ندارد. هرچه شما روی اعصاب مردم پیاده روی می‌کنید ولی ما از همین مردم انرژی می‌گیریم و خواهیم گرفت. عاشقشان هستیم چنان که آنها دوستمان دارند. شما هم بهتر است از فرط عصبانیت سرتان را به در و دیوار بکوبید شاید آرام گرفتید. بدانید که مردم بهترین کارشناس هستند و گوششان از مزخرفات و خزعبلات شما کار ناشناسان پر است. ما همچنان برای شادمانی و رضایت مردم بازی خواهیم کرد و به تشویق‌ها و هورا کشیدن‌هایشان دلخوش خواهیم بود و انتظار دیگری نداریم. شما هم بهتر است بروید دم در صدا و سیما بخوابید شاید نوبتتان برسد و چهار کلمه حرف ناحسابی بزنید و پزش را به دور و بری‌هایتان بدهید که البته همین را هم از صدقه سر والیبالیست‌های تیم ملی و موفقیتهای بیشمار آنها دارید. شب پره گر وصل آفتاب نخواهد رونق بازار آفتاب نکاهد."منبع : مشرق
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین