تاریخ انتشاريکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
plusresetminus
حزب الله: معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو از ادامه برگزاری نمایشگاههای تقاضا محور به شکل های مجازی و فیزیکی در سامانه ها و ساختمانهای سازمان های مرتبط و نیز در نظر گرفتن یک دبیرخانه دائمی برای آن خبر داد.
۰
کد مطلب : ۲۰۲۴۱۸
نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید فراتر از حد انتظار بود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو در نشست تخصصی چالشها و راهکارهای بخش معدن و صنایع معدنی که در حاشیه نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید برگزار شد، خاطر نشان کرد : برگزاری نمایشگاه ساخت داخل با توجه به منحصر به فرد بودن آن با این وسعت و کیفیت مورد توجه اکثر مقامات عالی رتبه کشور و لشگری قرار گرفت.
محمد باقر عالی افزود : در سطح اجرایی نیز بین تمامی دستگاهها همکاری و هماهنگی بالایی برای برگزاری این نمایشگاه بعمل آمد .
رئیس هیات عامل ایدرو طی سخنانی در این نشست تخصصی با بیان اینکه این نمایشگاه چگونگی ارائه نیازها و جمع سپاری آنها را به خوبی برآورده کرده است، گفت : طبق نظر وزیر صنعت،معدن و تجارت و کسانی که از این نمایشگاه بازدید کردند، این نمایشگاه بسیار فراتر از حد انتظار بود.
عالی همچنین از ادامه برگزاری نمایشگاههای تقاضا محور به شکل های مجازی و فیزیکی در سامانه ها و ساختمانهای سازمان های مرتبط و نیز در نظر گرفتن یک دبیرخانه دائمی برای آن خبر داد.
منبع : وزارت صنعت، معدن و تجارت
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین