تاریخ انتشارسه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴
plusresetminus
حزب الله: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با اشاره به اجرای خط‌کشی محوری و گذرگاه‎های عابر پیاده در مناطق دهگانه، گفت: به دنبال افزایش ایمنی در تردد عابران پیاده هستیم.
۰
کد مطلب : ۱۹۷۵۲۹
تردد عابران پیاده ایمن می شود

به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،محمدرضا احمدی نژاد ضمن تشریح جزییات عملیات خط‌کشی محوری معابر و بلوک‌های عابر پیاده، اظهار کرد: رنگ آمیزی سرعت‌کاه‌های آسفالتی به مساحت ۱۵۰ مترمربع و خط‌کشی محوری بلوار ایثار "درختی" (به صورت ممتد و منقطع) به ترتیب به طول ۳ هزار و ۶۰۰ متر و ۷ هزار و ۲۰۰ متر اجرایی شد.
 
وی با اشاره به اینکه رنگ آمیزی سرعت‌کاه‌های آسفالتی بلوار ظفر، خط‌کشی و رنگ آمیزی سرعت‌کاه‌های محدوده بلوار شهید چمران انجام شده، گفت: عملیات خط‌کشی بلوک عابر پیاده در محدوده میدان اسبی و بلوار استقلال جنوبی اجرایی شده است.
 
این مسئول تاکید کرد: با توجه به روکش‌های جدید آسفالت معابر، این طرح‌ با همکاری معاونت فنی و عمرانی و حمل و نقل سرعت بیشتری گرفته است.
 
به گفته احمدی نژاد؛ افزایش ایمنی معابر و همچنین تردد عابرین پیاده از اهداف اجرای این طرح به شمار می رود.
 
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج خط کشی محوری مسیر "میدان توحید؛ میدان شهدا و میدان سپاه" را از دیگر اقدامات انجام گرفته برشمرد و یادآور شد: خط کشی محوری خیابان هشتم شرقی گوهردشت انجام شد.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین