تاریخ انتشارسه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
plusresetminus
حزب الله: رییس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج گفت: دوران نگاه جنسیتی به پست‌های مدیریتی به پایان رسیده و امید است طی سال‌های آتی شاهد تصدی زنان در صندلی‌های مدیریتی باشیم.
۰
کد مطلب : ۱۹۷۵۲۷
دوران نگاه جنسیتی به صندلی‌های مدیریتی تمام شده است

به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سارا دشت گرد اظهار کرد: از ابتدای فعالیت شورای پنجم تا کنون با جدیت مسائل مربوط به بانوان و جوانان را پیگیری کرده ام.
 
وی با اشاره به ظرفیت‌های زنان و جوانان ادامه داد: نیروهای جوان با انگیزه بیشتری کار می‌کنند و خانم‌ها هم مسئولیت پذیری بیشتری در انجام وظایفی که به آنها محول می‌شود، دارند.
 
رییس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج، افزود: علاوه براین، بانوان سلامت مالی بیشتری در سیستم های اداری دارند وکمتر از قوانین و مقررات تدوین شده تخطی می‌کنند.
 
وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای شناسایی زنان توانمند مجموعه مدیریت شهری اظهار کرد: در دوره شهردار قبلی، رزومه‌های بانوان مشغول در مجموعه مدیریت شهری دریافت شد و تمامی آنها بررسی شد.
 
دشت گرد ابراز کرد: بررسی‌ها نشان می‌دهد زنانی که به صندلی‌های مدیریتی مجموعه مدیریت شهری تکیه داده اند از توانمندی، توان و تخصص بالایی برخوردار هستند.  
 
وی اضافه کرد: در دوره ای از شهرداری شاهد آن بودیم که بانوانی با رزومه خوب از جایگاهشان کنار گذاشته و در جایی بکارگیری شدند که ربطی به تخصص آنها نداشت.
 
این عضو شورا، گفت: باید به سمتی پیش برویم که انتصاب در مدیریت شهری بر مبنای شایستگی و توانمندی افراد باشد و جنسیت در آن تاثیری نداشته باشد.
 
دشت گرد توضیح داد: دوران  نگاه جنسیتی به پستهای مدیریتی به پایان رسیده و امید است طی سالهای آتی شاهد تصدی زنان در صندلی‌های مدیریتی باشیم.
 
رییس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج گفت: خوشبختانه نگاه شهردار کرج به زنان و توانمندی‌های آنان مثبت است و امید است با گذشت زمان شاهد آن باشیم که 30 درصد پست های مدیریتی در مجموعه مدیریت شهری به زنان اختصاص یابد.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین