تاریخ انتشارشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
plusresetminus
حزب الله: بازیکن تیم شهرداری سیرجان در باره درگیری‌های به وجود آمده در بازی مقابل ذوب آهن گفت: از زمانی که وارد زمین بازی شدیم ذوبی‌ها فضا را متشنج کردند.
۰
کد مطلب : ۱۹۷۲۷۳
از زمانی که وارد زمین شدیم جو بازی متشنج بود/ توهین‌هایی شد که در شأن یک ورزشکار خانم نیست

به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سارا ظهرابی اظهار داشت: بازی دو تیم ذوب آهن و سیرجان در شرایطی شروع شد که ذوبی‌ها از همان ابتدای بازی فضا را متشنج کردند.جو بازی خیلی آرام نبود. با این وجود تیم سیرجان توانست پیروزی این دیدار باشد و دو گل به ثمر رساندیم.
 
وی افزود: بازیکنان ذوب آهن گویا می‌دانستند که من مصدوم هستم با این وجود سه بار مچ پایم را ضربه زدند تا مصدومیتم تشدید شود. پس از این که مصدومیتم شدت پیدا کرد تعویض شدم. در حین خروج از زمین بازیکنان ذوب آهن توهین‌های زشتی به من کردند که در شأن یک ورزشکار خانم نیست. به بازیکن تیم ذوب آهن (فاطمه عادلی) که از دوستانم است طعنه‌ای زدم و گفتم توهین نکنید.
 
ظهرابی ادامه داد: داور به من اخطار داد. گفتم ذوبی‌ها توهین کردند، داور تاکید کرد که توهین را شنیده است اما من نباید طعنه می‌زدم. این را قبول کردم اما به یکباره بازیکنان ذوب آهن به سمت من حمله ور شدند و کتکم زدند. جای کفش مربی تیم ذوب آهن روی لباسم است. سرمربی سیرجان درصدد برآمد تا بازیکنان سیرجان را از این فضا دور نگه دارد. اما سرمربی ذوب آهن مدام توهین می‌کرد.
 
بازیکن ملی پوش  شهرداری سیرجان یادآورشد: ذوبی‌ها در طول لیگ سه باخت داشتند که دو باخت این تیم برابر شهرداری سیرجان بوده است. آنها تحمل این شکست را نداشتند و با این رفتارها خواستند فضا را به نفع خ ودشان تغییر بدهند. این رسم بازی و میهمان نوازی نیست. با اسم و آبروی ما درفضای مجازی بازی کردند. در زمین بازی توهین کردند. کتک زدند. در تمام مسیر بازگشت از اصفهان تنها گریه کردم.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین