تاریخ انتشاردوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰
plusresetminus
حزب الله: رئیس فدراسیون فوتبال به مشکلات پیش‌روی این فدراسیون برای انتخاب سرمربی تیم ملی اشاره کرد و گفت: باید خودمان را برای بازی دوستانه با کره‌جنوبی و سوریه آماده کنیم.
۰
کد مطلب : ۱۹۶۲۰۱
واکنش مهدی تاج به انتخاب سرمربی ایرانی برای تیم ملی فوتبال
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،مهدی تاج در حاشیه مجمع سالانه هیأت فوتبال استان قم در جمع خبرنگاران درباره انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: ان‌شاء‌الله سرمربی تیم ملی انتخاب می‌شود. همه تلاش‌مان را کردیم سرمربی تیم ملی به سرعت معرف شود؛ با این‌حال موانعی داریم. این موانع قابل ذکر نیست ولی این موانع شامل بحث ارز، مبادله اسناد، اطلاعاتی که به گزینه‌های سرمربیگری داده می‌شود و … است. این موضوعات بحث‌های جانبی است. خودمان هم نمی‌خواهیم به آن دامن بزنیم.
 
او تاکید کرد: مطمئنیم مشکلات رفع می‌شود و ما مشکل مالی و ترانسفر پول را حل می‌کنیم.
 
رئیس فدراسیون فوتبال یادآور شد: از ابتدا هم به دنبال مربی خارجی بودیم. تاکنون اتفاقی هم در رده تیم ملی بزرگسالان رخ نداده است. یک فیفادی را از دست دادیم که هیچ بازی رسمی و دوستانه‌ای نداشتیم. باید خودمان را برای بازی با سوریه و کره جنوبی آماده کنیم که در برنامه خودش برگزار می‌شود.
 
تاج در پاسخ به این سوال که آیا سرمربی تیم ملی بزرگسالان همانند تیم ملی امید ایرانی است؟ گفت: ما برای فضای موجود در کشور برنامه داریم. مقام معظم رهبری گفتند باید برای فضای موجود در کشور و تحریم‌ها آرایش مناسب داشته باشیم؛ فوتبال کشور هم نیاز آرایش دارد.
 
رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به برگزاری جلسه با مدیران ۱۶ تیم لیگ برتری افزود: به مدیران گفتیم باید محدودیت‌هایی را قائل شویم. به همین دلیل مدیران رئیس باشگاه‌ها صحبت کردیم که اگر بازیکن خارجی می‌آوریم باید کیفیتش بیش‌تر از بازیکنان داخلی باشد نه این که بازیکن بیاوریم و دچار مشکلات جدی شویم.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین